SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Venc1LQ // Ćwiczę, bo to wskazane w moim wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119175

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mi bicek na niczym nie rosnie chyba juz czas na synthol
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
A ja zapuszczam cykl na bigosie i kanapkach z serem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jade na tesciu endogennym pol roku ale juz przestaje dzialac :(
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Kvrwa Vencu prosił o ograniczenie spamu a Wy mu tu burdel robicie


Venc - jak tylko sobie zażyczysz dostaną bana i pokasuje posty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2791
Venc, wziąłbyś trzasnął porządną rozpiskę tego, co jesz, co? Bo jesteśmy bardzo ciekawi. :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14669
Mi to brzuch rosnie jak szalony, takie przyrosty jak nigdzie - wkoncu dobre zarlo robi swoje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3196
Venc widze postepy niezle , technika do przodu + ciezary , do tego nowy plan , no niezle niezle . U kazdego cos sie zmieniło widze , jak mnie nie było :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening 4 (4)
(14 listopad 2011)

Czas trwania: ~58 minut

PUSH

Push Press (Rampa 10)
30kg x10
35kg x10
40kg x10
45kg x10 (ostatnio 40kg x12)


Przysiad ze sztangą na plecach (Rampa 12)
45kg x12
50kg x12
55kg x12
60kg x12
65kg x12 (ostatnio 60kg x12)


Dipsy (Rampa 10)
x10
+2.5kg x10
+5kg x9 ...
+7.5kg x8


Pompki z nogami wyżej (3 serie)
x12
+5kg x10
+5kg x8


Francuz leżąc (2 serie)
20kg x12
20kg x12


Podsumowanie:
PP- średnio.
Przysiad-marnie, chociaż proges.
Dipsy-żałośnie.
Pompki z nogami wyżej-chuyowo.
Francuz-no to ćwiczenie akurat, normalnie.
Trening ch**owy. Ale co sie dziwić jak dziś micha, gorzej niż zła...


Ocena treningu: 3+/10


Aktualnie nie mam czasu żeby pisać na forum. Ale za 2-3 dni już powinno być ok. Nie spamujcie chłopaki :(

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Co tak cinko ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy na rzeźbę

Następny temat

Plan na siłe do poprawki

electro
Polecane artykuły