SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 417162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
witam.forma niczego sobie , na żywo pamiętam sprzed paru lat z ,,Atalanty''. zapraszam na dobry trening do Kuźni na Winiarach
www.silowniakuznia.pl .pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26527
Witka prawie jak u Arniego

Jest dobrze, jest z Ciebie kawał konia.

Zdrowia !!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Nowa zabawka także trzeba wypróbować

tak se dzisiaj zaplanowałem
Witka w SS aby max skrócić czas na treningu.
Przed trenem zapodam DORIANA nox pump aby rączka explodowała





Dzięki za miłe słowa

Walka trwa dalej a poprawa mała jest także chyba dobra droga w celu wyleczenia barku.

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2011-02-18 09:51:44

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Normalnie rasowy sezon
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Żyję, żyję

Byłem u lekarza i wysłał mnie na RTG barku, zdjęcie wykonane we wtorek odbieram, później z powrotem do rodzinnego, da skierowanie do ortopedy a ten może na USG - yebane procedury

Dobrze, że jestem cierpliwy to może za rok bark mi wyleczą
Obecnie przypisał ketonal w sprayu ale wiem, że to żadne rozwiązanie ponieważ bólu pewnie nie będzie czuć a w środku może coś się jeszcze bardziej naciągać.

Ale dosyć użalania się nad sobą. Trenować trenuję na tyle ile pozwala bark czyli raz mogę 100kg na WL a następny trening tylko 60kg ale i na to znalazłem sposób. Trenuję małym ciężarem ale bardzo wolne ruchy, krótkie przerwy między seriami, kończę jakąś tam masę a za dwa tygodnie zwiększam aero i przygotowania do lata 2011

Końcówka masy - prio ustawione na witkę i chyba idę na rekord














Dieta - jak widać może w 70-80% bo na mięso już patrzeć nie mogę. Teraz głównie ryby i aminokwasy w dużych ilościach. Paka z SFD zamówiona także na dniach będzie dalsza konsumpcja supli.
Teraz już zwiększam nacisk na to co jem aby na lato jakoś wyglądać.

Trening - hm... intuicyjny i raz jeśli mam ochotę jest więcej powtrz i więcej serii a czasami mniej. Różne przerwy, różne ćwiczenia co trening i jest całkiem, całkiem tak mi się wydaje

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2011-03-06 09:58:45

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25539
super wyglądasz Wuchta!!

zdrowia...
...
Napisał(a)
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73786
Zdrowia Wuchta Życzę, obyś jak najszybciej uporał się z barkiem.

Po wycięciu smalcu na pewno będzie kosa. Super masywna sylwetka, ile w piecu pękło? (ramię)

Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2011-03-06 10:26:31

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no Forma kozak łapka fajna.

Zdrowia i zajrzyj do mnie na podsumowanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25684
Jakbym zobaczył Cię na plaży to bym się przestraszył
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
volvo - dzięki. Ostatnio miałem ciężki okres bo mimo, że zdjęcia jakieś wyszły to nie jestem zadowolony. Jestem zły na siebie, że diety nie trzymam na poziomie 90%. Teraz powoli to się zmienia i mam nadzieję, że z pasa troszeczkę zleci.

Patryk - ręce rozkładam jak pomyślę o barku ale z drugiej strony zaczynam wierzyć, że małymi ciężarami też można coś zbudować. Po części kontuzja mnie do tego zmusiła i miłość do ciężarów. Ale pokombinowałem i widać, że chcieć to móc.

Hm... w kielni .... idę na rekord może dam zdjęcie z miarką bo nikt nie uwierzy

Matt - forma nie najgorsza el i też nie najlepsza. Teraz troszeczkę bardziej zaczynam się pilnować i wywalam chleb, który mnie gubi. Dla mnie to porażka ale co zrobić jak tak go lubię
Wlecę do Ciebie, nadrabiam zaległości bo troszeczkę miałem wyjazdów dlatego lekko się opuściłem. Od wtorku wszystko wróci do normy...

Skodzio - do tego czasu nabierzesz masy i będziemy razem straszyć na plaży



REFLEKSJA:

Jak wspominałem wcześniej kontuzja barku zmusiła mnie to trenowania na mniejszych ciężarach. Na początku wiadomo pomyślałem, porażka na maxa itp. Zamiast załamywać się poczytałem, poszukałem na necie i postanowiłem wypróbować treningu na małych (50-60%) ciężarach i jak widać całkiem to wychodzi. Każde powtórzenie kontrolowane aż do mega palenia a jak mi mało to skracam na maxa przerwy między seriami. Wykonuję se SS, serie łączone, gigant serie a nawet czasami PP fakt tylko 50-60kg ale bardzo wolno opuszczam i zwiększam liczbę powtrz do 12-15.
Zobaczymy co wyjdzie na zdjęciu ale szału nie oczekuję gdyż wiem, że to nie problem stawowy tylko przednia część mięśnia naramiennego. Wygląda mi to na naderwanie lub coś w tym stylu ale mam nadzieję, że USG pomoże w postawieniu diagnozy. Do tego czasu muszę trenować dalej na różowych ciężarach ale lepsze to niż nic...

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2011-03-06 12:12:34

Powrót do korzeni :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

electro
Polecane artykuły