SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PAWEŁ-ZERO KOKSU"

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
Najlepszą sylwetkę na forum ma Marcin Olb, jak wyrażenie swojego zdania to jest hejt to ja podziękuje za dyskusje na takim forum, hejt to jest wtedy gdy ktoś jest bezpodstawnie obrażany przez zakompleksionego chłopca siedzącego przy klawiaturze, swoją wypowiedź nie wyssałem z dupska, tylko poparta jest rozmową dociętymi koniami w tym z bardzo dobrze znanym wszystkim fanom kulturystyki zawodnikiem, a z Pawła pamiętam nawet zwałe Marcin kiedyś miał że jego temat powinien się nazywać Marcin OLB zero koksu, Paweł to jeszcze nic najlepszy jest ten cały hubercik 18 lat 50 w kablu i też będzie makaron nawijał że taki duzy bo dużo wołowiny je... Oczywiście zawsze się znajdzie taki bartolomeo co nie wie nawet z jakiego typ jest wojeowództwa a będzie go bronił jak niepodległości bardziej niż swoją matkę, człowieku to jest forum, zrozum to że ja też mogę koksować przez dwa lata wrzucić tu foty z bf 4 procent i opowiadać forumowiczom że mam taką kozacką genetykę że zrobiłem to na czisburgerach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Czy z koksem czy bez i tak musiał trzymać dietę i ostro zapierdzielać na treningach. Nie rozumiem waszych rozkmin. To czy jest na towarze czy nie to jego sprawa. Dyskusja o tym była prowadzona już wiele razy, bez sensu znowu wchodzić do tej samej rzeki.
Fakt faktem, że sylwetka jest imponująca, ale jestem w stanie uwierzyć, że została ona osiągnięta naturalnie i tyle- każdy może mieć swoje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5137
Sylwetki Pawła i Marcina nie powinno się porównywać, bo każdy z nich ma inne priorytety w kulturystyce i w inny sposób dązą/dążyli do swoich sylwetek.

@fortun88 - Nie masz kompleksów na punkcie sylwetki Pawła i rzecz jasna, wyrażasz swoje zdanie, więc dlaczego do tego celu założyłeś nowe konto na forum? Czyżbyś obawiał się krytyki takich "bartolomeo" którzy nawet nie wiedzą, jakie województwo zamieszkują? Pewnie pisanie tego typu wypowiedzi, jeżeli już nazwiemy "to" wypowiedzą działa na Ciebie relaksująca? leczniczo? Czy może łagodzi Twoją zawiść w stosunku do osób którzy wstrzemięźliwie i konsekwentnie doszli swoich celów, co pewnie Tobie mimo ogromu wiedzy(hehe), intelektu, pracy i w końcu "koksu" się nie udało?

Paweł, mógłbyś wrzucić aktualne zdj pleców?





Zmieniony przez - Baniol271 w dniu 2013-02-28 15:09:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522631
fortun88
Najlepszą sylwetkę na forum ma Marcin Olb


o gustach się nie dyskutuje, ile osób tyle opinii, jest wiele kryteriów, pod jakimi można oceniać sylwetki itp, jednym podoba się konkretna sylwetka, dużo mięsa jak w przypadku Marcina, a inni wolą a'la fitness jak Paweł - temat rzeka

fortun88
Pawła pamiętam nawet zwałe Marcin kiedyś miał że jego temat powinien się nazywać Marcin OLB zero koksu



nie zwałę, po prostu to był sarkazm ze strony Marcina bo ktoś ich porównywał w którejś edycji Mr. SFD

fortun88
Paweł to jeszcze nic najlepszy jest ten cały hubercik 18 lat 50 w kablu i też będzie makaron nawijał że taki duzy bo dużo wołowiny je



btw o jakiego "hubercika" Ci chodzi jeśli można spytać?

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2013-02-28 15:16:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5137
https://www.sfd.pl/_18_letni_Herkules_zdj._17/19/20_-t867384-s2.html


p.s. sry za śmieci w temacie.

Zmieniony przez - Baniol271 w dniu 2013-02-28 15:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522631
dzięki, SOGacz leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
panowie oceniajmy sylwetke Pawla a nie czy jest na towarze czy nie.. widac ze ma predyspozycje do tego sportu i w klasyku ma szanse powalczyc . takze powodzenia na zawodach.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
jakie rozmiary masz ud?

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
aPAWEL V-ce MR SFD PRO
Ekspert
Szacuny 309 Napisanych postów 1169 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57293
Nieważne, TheSniper.

Dzięki Seb. Obym tylko dobrze rozegrał końcówkę.

Baniol271, foty niedługo będą.

Wypowiedzi podobne do tych których autorem jest Fortun88 sprawiają większą satysfakcję niż bezpośrednie komplementy.
Dlaczego nie ma u mnie żadnych wahań formy? Może od wielu lat lecę non stop na koksie? Hahaha. Śmieszy mnie gdy ktoś mi zarzuca kłamstwo, a nawet mnie nie zna osobiście.

fortun88
hejt to jest wtedy gdy ktoś jest bezpodstawnie obrażany przez zakompleksionego chłopca siedzącego przy klawiaturze

Zdaje się że to jest właśnie to co Ty robisz, hehe.

fortun88
swoją wypowiedź nie wyssałem z dupska, tylko poparta jest rozmową dociętymi koniami w tym z bardzo dobrze znanym wszystkim fanom kulturystyki zawodnikiem

Heh, chętnie porozmawiałbym z tymi "koniami". Co to za zawodnik?

191cm, 96-100kg, siłka od 1999r, bieganie od 07r. GALERIA:
https://www.sfd.pl/_PAWEŁ_ZERO_KOKSU_-t421703-s299.html REKORDY: 400m w 55, 800m w 2:04, 1500m w 4:30, 3000m w 10:25, 5000m w 18:38, 10km w 41:40, Maraton w 3h28 - wszystko z wagą 96-98kg. Martwy ciąg: 215kg, Wycisk leżąc: 155kg. Skok wzwyż: 180cm (710/1400 IAAF points) z wagą 98kg. KULTURYSTYKA NATURALNA: Mr SFD 2012: http://www.sfd.pl/aPAWEL__zero_koksu-t421703-s212.html Debiuty 2013: http://www.sfd.pl/PAWEŁ_ZERO_KOKSU-t421703-s232.html Wiosenna forma 2014: http://www.sfd.pl/_PAWEŁ_ZERO_KOKSU_-t421703-s253.html Mistrzostwa Siedlec 2014: http://www.sfd.pl/_PAWEŁ_ZERO_KOKSU_-t421703-s257.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Ja tam staram się nie podważać czyjegoś zdania, skoro Paweł napisał, że osiągnął to bez koksu to OK. Jednak przeglądając temat niejednokrotnie pisałeś, że nie masz jakiejś szczegółowej/profesjonalnej diety po prostu zdrowo się odżywiasz. Jeżeli to wszystko jest prawdą to jesteś fenomenem. Ja mimo usilnych starań nawet nie jestem w stanie przybliżyć się do twojej sylwetki (teraz ani kiedykolwiek), natomiast z twoich wypowiedzi wynika, że zrobiłeś to z łatwością, wystarczy cierpliwość i systematyczność.
Nie podważam tego co piszesz... bo nie o to w tym chodzi, jednak nie dziw się, że niektórym trudno w to uwierzyć.

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2013-02-28 20:44:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fotki kolegi

Następny temat

Pereziusz Pokonać samego siebie

WHEY premium