SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PAWEŁ-ZERO KOKSU"

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1179027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Ownage i mutant - łapcie po sogu, zgadzam się z wami w 100%.
Uojciec orientujesz się ile kosztuje taka terapia np roczna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
albo eot.

Zmieniony przez - uojciec w dniu 2009-09-11 15:59:36

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8481
ownage- za bardzo bystry nie jesteś : "A twoje podejscie by byc 'najwiekszym na osiedlu' mowi mi wszystko" jakie moje podejście?? gdzie ty żeś to wyczytał? szok. Po za tym Twoje argumenty są śmieszne. Pomyśl że może to czyta jakiś dzieciak i sobie myśli: "fajne muszą być te koksy, będę dużu itp to jak je wszyscy tak chwalą to też je wezmę" a to może bardziej zaszkodzić.

Porównujecie fasfoody, jazdę samochodem, oglądanie TV do saa brawo....chyba czas dojrzeć:P tylko po co wam te koksy jak w tym na chleb nie zarabiacie?

Zresztą nie będę tutaj nikogo uświadamiał bo każdy na swój rozum. Róbta co chceta, wasz wybór i tego wam nikt nie zabroni. Nie potrzebnie robimy syf w temacie.



Zmieniony przez - Wilku28 w dniu 2009-09-11 16:41:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
A czym to sie rozni moj drogi kolego? Za pewne nigdy nie brales i dlatego teraz widze twoje *******enie .

A po co ci zaj.ebisty samochod przeciez to tylo wydatek prawda? Co za myslenie. Ja powiedzialbym dla przyjemnosci. Tak samo z saa.

To ty nie masz zadnych argumentow ,ktorymi popierasz swoje biadolenie i tyle. Kaazdemu sie nalezy szacunek , a co bierze i kiedy to jego wlasna sprawa. Dlatego jeszcze raz podkreslam teksty typu 'leczenie kompleksow' jest ... dokonczcie sobie sami.

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2009-09-11 16:46:15

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Porównujecie fasfoody, jazdę samochodem, oglądanie TV do saa brawo....chyba czas dojrzeć:P tylko po co wam te koksy jak w tym na chleb nie zarabiacie?

udowodnij, ze regularne jedzenie fastfoodow jest mniej grozne dla zdrowia od testosteronu.

ludzie pala, pija, jedza fastfoody - wszystko to jest grozniejsze od testosteronu (celowo pomijam inne saa, bo to zbyt duza grupa zwiazkow. z powodzeniem na samym testosteronie mozna osiagac wyniki, oczywiscie nie w zawodowej kulturystyce, ale na poziomie podworkowym - tak). nic z tego nie maja. moze do nich sie przyczep, a nie zaczynaj glupiej krucjaty?

naprawde, ogarnijcie sie ludzie. ja nie pale, nie pije, nie stosuje saa. ownage nie pali, czasem pije, stosuje saa. moja mama pali, rzadko pije, nie stosuje saa. kazdy ma wolna wole. jesli jestes sportowcem i stosujesz saa w zawodach, gdzie sa zabronione - oszukujesz. w innym przypadku nie oszukujesz nikogo i nie robisz nikomu krzywdy. skonczcie z pouczaniem innych co maja robic w zyciu, naprawde. to sie robi irytujace.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Wywiazala sie glupia konwersacja ,a chodzilo mi tylko o to by nie obrazac nikogo takimi tekstami.

Autra przepraszam za spam ,ale tylko za to.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
tak piszecie o tych kompleksach, ciekawe kto z was dobrze sie czul w swoim ciele przed cwiczeniem na silowni, i czy to bycie chudym/grubym to jednak nie byl kompleks

bo teraz to kazdy mowi ja to nie mam kompleksow, prawda jest taka ze jak ktos sie zle czuje w swoim ciele to jest kompleks i juz

czyli znaczna czesc tego forum ma kompleksy

a zeby nie robic totalnego syfu to sylwetka przekonkretna, bicepsy robia duze wrazenie dzieki niskiemu bf


Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2009-09-11 17:01:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12954
Panowie lobby sterydowe, czemu proszac kogos by zaakceptowal Wasz wybor i Wasze zdanie nie potraficie zrobic tego samego dla autora tematu? Napisal swoje zdanie nt. sterydow i ludzi, ktorzy je biora, skoro nie zaczyna dyskusji na ten temat moze wypada je zaakceptowac? Nie kazdy musi wyznawac dokladnie to samo?

Natomiast ja mam jedna prosbe. Wszystkie Twoje foty, Pawel, sa z silowni. Rozumiem zatem, ze pokazujesz nam jak wyglada mniej lub bardziej spompowany miesien? Masz jakies foty "w cywilu". Chcialbym zobaczyc np. jak to sie prezentuje na codzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8481
ooo właśnie mógłbyś wrzucić też jakieś foto nie z siłowni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Paweł - pisałęś na którejś stronie swój plan treningowy? bo tak z czystej ciekawości chciałem zerknąć. A jak nie pisałeś to napisz jak możesz.

Soga już kiedys dawałem, forma jak zwykle świetna

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fotki kolegi

Następny temat

Pereziusz Pokonać samego siebie

WHEY premium