SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129566

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Ogromny jesteś - nie ma co.Widać że ciężko pracujesz na treningach i nie ma przeproś.Waga i centymetr nie kłamią
Wcześniej ,chyba u Michała na blogu, napisałeś że nie będzie filmików bo będą się śmiać z Ciebie.Jestem ciekaw,który taki odważny się znajdzie
Ja takie zapytanie do pompek na poręczach mam - czy taka głębokość do jakiej schodzisz (czyli ramiona równolegle do podłogi) jest wystarczająca czy lepiej robić głębiej?Chodzi mi głównie o pompki na poręczach w celu poprawy WL

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dla mnie poręcze troszke za płytkie, ale jak Wuchcie służą to czemu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Ten - Shin - dzięki, na treningach daje z siebie wszystko a nawet ciut więcej. Pompki, wiesz na filmiku podchodziłem do rekordziku także ni edo końca schodzę tak nisko. W miarę dokładania ciężaru ruch jest troszeczke płytszy. Dla wyciskaczy taki właśnie jak prezentuję jest w zupełności wystarczający ponieważ chodzi o zakładanie jak największych ciężarów w celu poprawienia dociskania
Nie schodzę za nisko w obawie o stawy.

Wczorajszy trening - barki, trip, biceps SS

Rowerek - 6minut

Barki:

a) wznosy w opadzie na wyciągu tył - 4x10-8

b) podciąganie sztangi wzdłuż tułowia - 4x8

c) wznosy sztangielek bokiem - 2x8

Triceps:

a) poręcze - ciałox10, +20x8, +40x6, +60x2 - miało być lepiej , trudno
--- uginanie ze sztangielkami chwyt neutralny 4x10-8

b) wyciąg nachwytem jednorącz 4x12
--- modlitewnik jednorącz na wyciągu 4x12

Przedramię 6 serii

Brzuch - spinanie 4x25-20

Rowerek - 10minut

Wrażenia:

Niestety nic dobrego, gorąco, parno jak ... i zamiast rekordu w poręczach - kupa. Trudno "nie poddaję się". Spróbuję jeszcze raz na następnym treningu. Dzisiaj regeneracja a jutro ciągi Mam nadzije , że będzie można troszeczkę dołożyć. Kretka z met-rx i x-pand działają 100% na wagę w 4 dni +3kg - dlatego ostro zabrałem się za rowerek.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty Niedźwiedziu
jak tak dalej pójdzie to na koniec miesiąca będzie z + 30kg
Nie myślałeś o tym, żeby dac jakis mocniejszy spalacz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
carire - dzięki

Russell - no cóż, mam nadzieję , że wszystko sie unormuje i waga stanie. Zawsze mam taki nagły skok wagi na początku kretki. Myślałem o venonie ale w pierwszej kolejności zacznę od tableteczek tussipect. Ciekawie klepią i pomagają palić sam tłuszczyk zachowując mięsień. Prawie idealny. Z drugiej strony ostatnio jak biorę TSE i clenbutical to czuję większy apetyt. Dziwne ale niestety prawdziwe. Powoli zaczyanm katować się gotowanym kurczakiem i eliminuję smażone. Ciężka walka mnie czeka... "Nie poddaję się"

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
No i chwali się taką postawę szczerez mówiąc to myślałem że dużo wcześniej sięgniesz po mocniejszy spalacz

Ale dobrze bo u Ciebie podstawa to dieta i przemyślany trening

Jak dla mnie wygląd za***isty mięsień lepiej widoczny sylwetka przyjemna dla oka a i pewnie samopoczucie lepsze

Jak dla mnie lux jestem bardzo zadowolony z postępów redukcji

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Rion - niestety ja nie jestem zadowolony z redukcji ponieważ waga znowu skoczyła na 124-125kg

Dzisiaj trenowałem plecki i nogi:

Plecy:

a) martwy 150x4, 190x2, 232,5x1 - z zapasem na 1-2 ruchy tylko uchwyt niestety nie dał rady

b) sztanga w opadzie 110x8, 130x6, 150x5 - troszeczkę dołożyłem

c) wyciąg z góry szeroko 3x10-8

Nogi:

a) maszyna 130x8, 150x8, 150x8 - na 1/2 ruchu.

b) wyprosty siedząc 3x8

c) łydka 3x15-10

Przedramię 6x12

Wrażenia:

No cóż jedynie co cieszy to w martwym mały progres na 232,5kgx1 z zapasem , w sztandze w opadzie również ładnie do przodu. Na resztę treningu już brak powera. Jedynie co ciekawie odczuwam to pompkę na przedramieniu, spompowało się jak nigdy czyli x-pand zaczyana działać. Jedyny skutek uboczny to - zgagaTemperatura powodowała, że szedłem z małą obawą jedynie to z ciągu jestem zadowolony. Mam nadzieję , zę w piątek będzie więcej powera.

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
waga znowu skoczyła na 124-125kg

Wuchta, Ty akurat powinieneś wiedzieć, że waga to najmniej istotny parametr
lutro i jeszcze raz lustro - no i BF

tnij dalej i nie pękaj, będzie żyłka, będzie ekstra

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
b) sztanga w opadzie 110x8, 130x6, 150x5 - troszeczkę dołożyłem

masakra

Ale masz powera!

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium