SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128330

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776559
no trening dobry

Widzę różne komentarze o nanovapor

Niedługo skóńczę nowy plan i wrzucę do siebie muszę się skonsultować o dawkowanie mono

więc jak coś to zerknij późźniej do mnie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Widze ,że ładne ciężary 160x4 '
PS. Wpadnij do mnie(FILMIKI)

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Wuchta34, rion10 - polecam masło orzechowe Primavika bez soli i cukru, orzechów jest 94% albo 95% i nie ma tłuszczów utwardzonych. W Poznaniu na pewno można kupić w PiP (czasem nie mają, na Promienistej prawie zawsze).

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no trening wow konkret !!
słuchaj Wuchta próbowałeś Doriana Nox pumpa?? mozesz go porównac z Nano?? ja niedługo spróbuje Doriana, zakupie szaszetke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
Wuchta dostałeś @@?

Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2008-07-16 00:30:46

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Rion - moja propozycja brania kretki. 5gram z rana na pusty żolądek, 5 gram przd siłką, 5 gram bezpośrednio po siłowni. W dnie bez treningu z rana na pusty 5gram i przed obiadem 5gram. Jeśli mam 500gram na cykl to jeszcze dodatkowo 5gram przed snem.

Lukasz - będę i ocenię.

Rado - dzięki za propozycję , z całą pewnością zakupię i przetestuję.

Hades - niestety jeszcze nie miałem ale z całą pewnością spróbuję ponieważ wiele osób poleca i zachwala to i ja również muszę wypróbować.

50 Dollars - niestety nic nie doszło do mnie. Napisz bezpośrednio [email protected].

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776559
15g nie będzie za dużo???

Wydawało mi sie że na cykl w dni treningowe 10g a nietreningowe 5g

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Ze sie tak wtrące

Mysle ze Rion moze brac tak jak on napisał.Do jego wagi mysle ze te 10-12 gram w zupełnosci wystarczy

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776559
No zobaczymy co Rafał powie on ma większe doświadczenie w tym względzie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
Rion - moja propozycja brania kretki. 5gram z rana na pusty żolądek, 5 gram przd siłką, 5 gram bezpośrednio po siłowni. W dnie bez treningu z rana na pusty 5gram i przed obiadem 5gram. Jeśli mam 500gram na cykl to jeszcze dodatkowo 5gram przed snem.

Tu bym się zupełnie nie zgodził. Dla osoby ważącej 130 kg - może i jeszcze, ale dla 72 kg? Nawet 5 g dziennie takiej osobie może styknąć, 10 g dla pewności. Ale więcej - zbędne - tylko się zmarnuje i obciąży nerki. Szkoda kasy.

Na noc też bym nie ładował - najlepiej przed i po tr. / ew. rano.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-07-16 22:00:51

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Wiecej