SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129539

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Cieszy, że z kolanem jest coraz lepiej, powoli, powoli i będziesz trzaskał pełne siady z 250kg sztangą na plecach Martwy również bardzo dobry, chwyt nie wytrzymuje, ale to tylko kwestia kilka treningów przedramion i będziesz targał życiówki co trening Ogólnie szyn!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Helssing - próby raczej ni ebędzie w najblizszym czasie. Najszybciej coś na jesień.

Oride - faktycznie głupio, że siła jest ale nie ma uchwytu.

Animal - miejmy nadzieję, że kiedyś uda sie powrócić do przysiadów. Moje największe marzenie. Obecnie obserwuję co się dzieje z kolanem.

<<<<<<<<<<<dzień regeneracji>>>>>>>>>>>>>>

Po wczorajszym treningu dzisiaj "czuć" za równo plecki jak i nogi. Od dłuższego czasu nie miałem uczucia zakwasów ale nie są to typowe. Jak boli to rośnie

Jutro klateczka i bicepsik.

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2008-07-01 21:46:06

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Ja myślałem że używasz magnezji, skoro nie to zakup koniecznie. Poprawi to komfort treningów i humor(bo nie bedzie sytuacji że plecy mogą a chwyt nie). Ładne kilogramki przerzucasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
13Sebik - tak bez magnezji jedna nie da rady na kolejne rekordy.

Dzisiaj była klatka i biceps:

Klatka:

a) prosta 70x12, 100x8, 140x5, 160x4, 140x6, 110x8

b) sztangielki skos - 3x10-8

c) wyciąg na cyca - 3x12-10-8

Biceps:

a) sztangielki na przemian 17x8, 20x8, 22x8, 20x8

b) dziwna sztanga chwyt młotkowy 3x8

c) brama na biceps 3x12-10-8

Brzuch - spinanie 3x30

Wrażenia:

Temperatura powietrza 32stopni co nie zapowiadało nic dobrego. W miarę rozgrzewki zadawałem sobie pytanie czy bark nie będzie dokuczał i miło się zaskoczyłem. Mimo , że nie było kolejnych rekordów to 160x4 też w miarę. Udało się wykonać sztangielkami na małym skosie co również cieszyło. Biceps to raczej ni eciężar tylko krótkie przerwy między seriami i skupianie się na ładnym napięciu mięśnia. Brzuch wiadomo trzeba było odbębnić. Ogólnie bez rewelacji

Cały trening trwał 55minut.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
dziwna sztanga chwyt młotkowy

fajnie brzmi haha

ale wiem o jaka sztange chodzi

a widziałes sztangie do martwych CIONGÓW Niedzwiedziu???

I znowu ładne kg

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Wuchta, niezłe ciężary. Zdrowiej, by twe marzenie mogło się spełnic. Przypadkiem nie próbuj siadów puki kolano nie będzie zdrowe, ale raczej nie musze tego mówic, nie rozmawiam w końcu z amatorem.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-07-02 22:27:43

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Ciężary piękne I znow kolejna motywacja na trening w poniedziałem zeby pocisnąc sztangexD A ta dziwna sztanga to chyba kratownica a tak wogole jak na tym sie ćwiczy bo okazji niemialem?

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9872
witam!trening jak na te temp.idzie CI ok może na jesień dołączysz do Ilanka atletik team?ja po urlopie zaczynam przygotowania do p.p Zwierzyniec .W niedziele idziesz na MP strong man i zobaczyc kulturystów amtorów ?czytałem że ludzie z forum się wybierają mam nadzieje na relacje, my jutro do Wrocka do faraona przysidu Adama J może nawet jakiś trening zrobim pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Jul - Wybierasz się na PP w Zwierzyńcu? Do Zwierzyńca mam niedaleko, to jest szansa, że bym się tam pojawił...jako kibic oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
przepraszam za off top.

Kiedy są pp w zwierzyncu?? Bo tez chetnie zawine jako kibic - oczywiscie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium