SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128342

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39451
King ma racje.
Sam pilem kiedys Ionto. Jako alternatywa do preparatu witaminowego bym tego nie traktowal, ale dodatek do niego- tak. Pozatym jak to King zauwazyl w pewnych wypadkach mozna zastapic carbo.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776571
Gratki i oby tak dalej

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
King - dzięki za alternatywę do carbo. Carbo nie jest taki zły w 100gramach ma zaledwie 12 gram węgli prostych czyli nie tak dużo ale suplement Vitalmaxa spróbuję.

Dzisiaj będę męczył klatkę i bicepsik a na koniec ostro z brzuchem. Już nie mogę się doczekać. Suple działają BDB, zwłaszcza DECA STACK, który daje fajna energię do ćwiczeń...

Rion
- powolutku do celu, jeszcze kilka kilogramów i będzie dobrze. Nie spieszę się aby nie okazało się , że zamiast smalcu spaliłem mięsko a tego bym nie chciał.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776571
Pewnie na szybkiego nie ma co zwłaszcza ze efekty sa i ładnie to idzie więc tak trzymaj

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
kawal chlopa :) powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wuchta jak mozesz to sprawdz @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776571
Przyjaciele moi mam pytanie potrzebuje tanie białko do tej pory stosowałem głównie Kaizena ale teraz potzrebuje żeby dodawać do gainera więc myślałem nad jakąś ostrowią tylko czy sie kalkuluje.

Jeśli to kicha białko to dołoże kasy i kupie coś lepszego

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Białko jak białko, gdybyś brał do gainera, to kupujesz smak naturalny i jedynym Twoim zmartwieniem jest słaba rozpuszczalność. Poza tym git. Masz jeszcze WPC Olimpu - też bezsmakowe.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776571
Oki zerknę dzięki za info tylko jako dodatek do gainera musze dokończyć słabe suple żeby przejść do lepszych

Sory za off top dzięki

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jeśli używasz blendera (jak ja), to spokojnie możesz brać Ostrowię - miesza się idealnie. Zaleta jest taka (jak i Concentrate Olimpu), że nie masz żadnych słodzików, E itp. - tylko czysty koncentrat.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-04-04 09:31:33

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Wiecej