SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128323

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776559
No to przyjacielu daj troszkę odpocząć organizmowi zanim objawy przetrenowania nabiorą na sile. Kilka dni lżejszego treningu nie zniszczy całego planu a na pewno przyniesie ulgę organizmowi

Kilka dni regeneracji żonka mięśnie pomasuje i wszystko wróci do normy

pozdrawiam i czekam na info jak samopoczucie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
curwa że też organizm chce odpoczywać
lepiej jak by tego odpoczynku nie potrzebował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Tak Żoneczka wymasuje i dzięki Niej znów pełen energii będę mógł wrócić do ciężkich treningów.

Dzisiaj walentynki także samopoczucie zdecydowanie lepsze aniżeli w dniu wczorajszym. Tylko mam zakwasy na nogach jakich dawno nie miałem Może to być równie dobrze pierwszy objaw grypy. Witaminka C i S wszystko załatwi...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776559
No przeziębienie jak Cie złapie to efektywność treningu spadnie zdecydowanie

Więc lepiej dmuchac na zimne

Pozdrawiam i życzę zdrówka

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Tak, lepiej dmuchać na zimne. Wit C w dawce 500mg 3 razy dziennie i powinno mnie ominąć.

Pozdrawiam i również życzę zdrówka.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Łączę się z Tobą w bólu Wuchta

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Do bani, bo ja lykam codziennie AnimalFlex i tam so i witC i zynk, a to co sie przyplatalo nie chcialo odejsc nigdy do konca, a od wczoraj mam taki bol gardla, ze nie moge przelkanac sliny i jade na przeciwbolowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Obli, jeśli to wirus, to organizm sam musi sobie z tym poradzić, ale ostry ból gardła to mogą być bakterie i angina czy coś w tym stylu i tu już tylko lekarz i antybiotyki, ale tego oczywiście Ci nie życzę...

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nic na bakterie nie wskazuje, wirusy tez sa wsciekle . A ostatni antybiotyk to ja bralam w podstawowce na zapalenie pluc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
To tylko czasu Ci potrzeba

Wuchta, wybacz spam

Meraviglia!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Wiecej