SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129540

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
dla mnie najlepszy supel przedtreningowy = syta kawa ;] Czapeczka niezła ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
GRATULACJE MOZE NOC NAPISAC NA TEMAT DIETY MASOWEJ JKAK SOBIE DZILISZ TRENINGI JAKIES ZMIANY CO pare tyg?? powodzenia dalej i rura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
No ciężary ogromne w wiosełku i mc Filmiki może jakieś ??

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Pereziusz - nano jest super supelkiem a do tego jeszcze przyspiesza regenerację czego kawa nie potrafi dlatego wybiram właśnie nano.

Soczek -moja dieta nie jest skomplikowana: śniadanie to przeważnie 6białek+2 zółtka w formie jajecznicy na szyneczce i oliwie z oliwek + pieczywo pełnoziarniste, w pracy to ryż brązowy zalany odżywką wysokobiłkową 45gram, pieczywo pełnoziarniste z filetem, , owoc banan, obiadek pyry z filetem gotowanym, surówka, wieczorem tuńczyk i odżywka na noc.
Trening - zmieniam coś na każdym treningu , nie trzymam się kurczowo planu staram się urozmaicać. Raz więcej raz mniej serii , wszystko zależy jaki był dzieńń w pracy i sił.

Oride - filmiki będę może już za tydzień kiedy to spróbuję machnąć ładnego ciąga... lub klateczkę lub dopiero na jesień kiedy ciężary faktycznie będą godne.

Wczorajszy trening klatka, biceps:

a) sztanga głową w dół 90x8, 130x8, 150x6, 160x5, 100x12, 90x8

b) wyciąg na cyca 4x12-10

Biceps:

a) Sztanga łamana 45x8, 55x6, 55x6, 45x8

b) sztangielki stojąc 17x10, 20x8, 17x8

c) młotki 22x8, 25x6, 20x8

Brzuch spinanie 4x25

Wrażenia:

No cóż, na rozgrzewce głową w górę zaczął boleć pród barków co oznaczało koniec treningu klatki ale postanowiłem spróbować głową do dołu i ... udało się wręcz dobrze. Nie spodziewałem się , że mimo takiej aury uda się takie ciężarki dźwigać. Cieszę się i z nadzieją patrzę na przyszły tydzień. Żałuję, że nie miałem aparatu byłby filmik. Trudno będzie następnym razem.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Więc i ja będe śledził twój. Życze powodzenia w dążeniu do sylwetki Jarka Dymka. Sog na zachęte

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
160kgx 5 Oo Pod wrażeniem.... Ale co się dziwić jak taki Dzik z ciebie

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
160/1 na ławce jakbym wycisnął byłbym wniebowzięty a Ty tutaj ciskasz to w serii. Jestem pod wrażeniem, moc jest potężna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty ty ty Niedźwiedziu pamietaj, że młodszy brat kiedyś przegoni starszego "kąkretna" siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Witam widzę że ćwiczysz ogromnym obciążeniem ja mogę na razie tylko o czymś takim pomarzyć

Znam takie jedno powiedzonko które dobrze pokazuje to co osiągnąłeś: Siła, Masa, Człowiek pierwsza klasa

Będę zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Rafał Ty byqu....masakra totalna

Przegonie Cie z Russem i Animalem....kiedys moze

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium