SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129565

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Rion - siła prawdziwa mam nadzieję będzie budowana jesienią i zimą, obecnie tylko takie szarpanie nic konkretnego jak mam dzień.

Ten - Shin - dzięki za uznanie, też chcę w martwym 3x siebie=360kg czyli tyle co Jarek Dymek...Morzenie nierealne niestety. Tak mimo problemów ze starością i bólem w kolanach próbuje coś wykrzesać z kolan. Pozycja z jaką zaczynam nie jest typowa do ciągów ponieważ mam dość wysoko pupę. Zobaczymy jak długo będę mógł wykonywać ciąg , kiedy powrót bólu. Sma jestem efektów X-Panda w capsach połączę z kretką i coś jeszcze dokupię i cyklik jak znalazł.

Russell - cieszę się , że mogłem się odwdzięczyć i trafiłem w Twój ulubiony smak...

Alexxa - dzięki, mam nadzieję, że nie zawiodę.

Pereziusz - odpisałem.

King - przyjacielu , dieta jest trzymana ale nie typowo kulturystyczna. W dalszym ciągu spożywam zbyt dużą liczbę kalorii ale jakaś mała poprawa jest - według mojej Sędziny jakższe obiektywnej i surowej... w ocenie.

Po przebudzeniu - 10gram glutki, 2 capsy thermo surge, 2 clenbutical

po 30 minutach - jajecznica na szynce , oliwa z oliwek około 10gram 6białek i 2 żółtka, banan. pieczywo pełnoziarniste (lub zamiennie 100gram musli wielozbożowe +40gram białka prolongatum.

w pracy - pieczywo pełnoziarniste około 100gram z filetem z kurczaka około 150gram

drugi posiłek w pracy - musli wielozbożowe + 40 gram koncentratu

obiad - filet z kurczaka, ryż brązowy, lub ziemniaki z oliwą z oliwek, warzywka

godzina przed siłownią 8caps BCAA, 10gram glutki, 2 caps thermo speed, miarka DECA STACK,

po siłowni - 15-18caps BCAA, 10-15 gram glutki, 20gram carbo

po 30 minutach - 50gram ryżu białego, mały banan, 50gram koncentratu białkowego.

Po 60-80minutach - 50 gram ryżu brązowego , 200gram piersi z kuraka,

po 90 minutach albo 200gram kuraka lub 50gram koncentratu białkowego.

Nie jest idealna ale nie ma silniejszej woli aby rygorystyczniej trzymać dietę i tak już się śmieją ze mnie - cień tego co było kiedyś... Jest to przykład wyjęty z jednego dnia. W poszczególnych dniach są zmiany, jest tuńczyk, jajka, rybka, schabowy, karkówka, czasami orzechy, groszek, makaron razowy,

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dzisiaj trening - klatki i bicepsa

Klatka:

a) wyciskanie sztangielek głową do góry 32x12, 40x10, 45x6, 35x8
b) wyciskanie sztangą głową do dołu 80x12, 90x10, 90x10, 80x8
c) brama na klatkę 3x10
d) buterfly 3x12

Biceps:

a) uginanie ramion ze sztangą łamaną 3x10
b) uginanie na przemian siedząc 3x10
c) uginanie młotkowe ze sztangą 3x12-10
d) uginanie jednorącz o udo 3x12

brzuch - spinanie z nogami uniesionymi 4x25-20

Wrażenia:

Trening szybki ponieważ trwał 55 minut nie było czasu na rozmowy a pompa fajna, ręka i klatk anieźle się prezentowały. Jutro barki, triceps miejmy nadziję , ze równie owocnie.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
Wuchta nie jest źle, wręcz przeciwnie.

Co do kcal, nie możesz ich obciąć za nadto.
Poza siłownią pracujesz/dom/rodzina itp


Jeżeli dał byś radę to IMO:
-zbędny banan w 1 posiłku
-te płatki to daj jednak owsiane
-a ziemniaki po treningu nie przed

i było by ok

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
King - banan lub inny owoc z rana ponieważ węglowodany proste są potrzebne na rozruch wątroby.
-Musli wielozbożowe dodatkowo mixuję z płatkami owsianymi lub jem omleta.
-Ziemniaki przed siłownią dodatkowo polewam oliwą z oliwek wówczas mają niższy IG a po siłowni jak jem czasami to już bez oliwy z oliwek.

Nie wiem czy opisywałem już wrażenia ze stosowania białka biogenixa PRO LONGATUM

- smak czekoladowy 10\10
- rozpuszczalność 10\10
- przyswajalność 10\10
- zapach ??? 9/10
- działanie - okaże się w trakcie ale pierwsze symptomy widać oczywiście pozytywne...

Jednym słowem rewelacja, w smaku czuć mączne czyli jest to w całej pewności białko a smak czekolada wymiata. Znalazłem nową rewelacyjną odżywkę białkową jaką będę stosował przez najbliższy czas. Polecam.

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2008-05-03 09:20:20

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3783
Dobrze jest, powodzenia.

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
dokładnie ładnie idzie!! powoli do przodu nic sie nie przyspieszy a mozna tylko zaszkodzić!!
sorki za off topa ale napisz np. w moim dzinniku jakie widzisz zalety wyciskania głową w dół??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Klinku - witam i dziękuję

HadesSquad - głową w dół wykonuję ponieważ podkreśla dół klatki , lepszy zarys dołu klatki. Ponoc dół u mnie odstaje dlatego po kilku latach przerwy w tym ćwiczeniu powróciło do mojego kanonu. Jaki będzie efekt zobaczymy.

Carire - powoli, powoli a nawet kurde nie wiedzieć (wiedzieć) stanołem w miejscu. Zdjęcia kulturystów po sezonie wymiatają...

Dzisiejszy trening barki, triceps, przedramię,

rozgrzewka - rowerek 7 minut

barki:

a) sztangielki w opadzie 4x12-10
b) wznosy bokiem linami na wyciągu 3x12-10 - super ćwiczenie
c) podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x10
d) wyciskanie na suwnicy 2x10

triceps:

a) ściąganie rączek wyciągu 4x12-10
b) francuskie jednorącz 4x10
c) wyciąg jednorącz nachwytem 4x12

przedramię 4x15 nachwyt sztanga i podchwyt

rowerek 10 minut w tym 6 interwałów.

Wrażenia:

Dzień po treningu klatki trenować barki to trochę nie tak ale wykorzystałem , że siłka była dzisiaj otwarta. Trening taki sobie ponieważ jeszcze klatkę czułem po wczorajszym (biceps nie a to dziwne). Trening trwał łącznie z rowerkiem około 65minut. Wszedłem na wagę a tam niemiła niespodzianka +2kg niestety...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Rośniesz

Szybki, dobry trening i o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Wuchta pomyśl sobie ze to mięsnie i sie ciesz Moze nogi podskoczyły z masą i dlatego te kg wskoczyły

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium