SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128322

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Ja czytałem ze MY endo to najlepszy przedzial dla nas to 12-6 powt.
Na mnie 8 działa super
Moze kiedys spróbuje tych 12-15 na bica...bo na barki to juz w następnym planie

Trening super jak zawsze
Widze ze co trening robisz SS

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
wuchta ja bardzo chciałbym przyjechać ale jak bym miał szybciej przyjechać nie miał bym gdzie mieszkać i bym wydal więcej kasy;-(

Zmieniony przez - polaco_92 w dniu 2008-05-20 22:25:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24405
Wuchta trajning bardzo ładny. Tricepsy kozackie, siła ogromna. Ciągły progres, jest bardzo dobrze
Poalco - Póki co trzeba trenować. Za rok jak będziemy mieli możliwość się spotkać na zawodach to czemu nie, byłoby świetnie. Czas pokaże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ciekawa teoria ale wydaje mi się, że trochę to jest naciągane. Poręczę potężne się zaczynają robić widzę czekamy na 100tkę


PS: Hehe widzę, że szykuje się nam wielki meeting braci trójbojowej z sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Ten - Shin - co do tej teorii to traktuję ją z przymróżeniem oka i raczej jako urozmaicenie do treningów.

Hellsing - na każdego działa inna metoda treningowa. Szczerze mówiąc na mnie każda metoda treningowa przynosi dobre efekty ponieważ i tak wszystko uzaleznione od dietki i celów w danym okresie treningowym. SS stosuję zazwyczaj przez okres maxymalnie 4-5 tygodni poniewaz mogę się przetrenować a tego bym nie chciał.

Polaco - szkoda, że nie możesz przyjechac może innym razem.

Animal - z siłą nie jest jeszcze dobrze. Jesienią spróbuję odbudować siłę zarówno na klatce jak i ciągach (jeśli kolano pozwoli). Obecnie podejmuję próbę kształtowania sylwetki z kiepskimi efektami.

Sene - teoria może być lekko naciągana potraktuję to jako urozmaicenie do treningu. 100kg to marzenie niestety moim ojcem nie jest Jan Łuka... Przyszłoroczne zawody we Wrocławiu zapowiadają się ciekawie nie tylko pod względem sportowym ale również personalnym.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Siema, mógłbyś wpaść w mój dziennik? Z góry dzieki

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Siema Rafal, jak ta glutka AKG sie sprawdzila ??

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Lukasz - właśnie z niego wróciłem i swoje pięć funtów wpisałem

Kasteta - jeszcze raz wielkie dzięki. Szamam 5gram z rana po przebudzeniu, 5-10gram przed treningiem i 10gram po trenie. Regeneracja rewelacyjna także dla mnie bomba. Dziękuję za próbki. Zakończyłeś już swój dziennik?

Wczorajszy trening plecy, nogi, przedramię

Plecy:

a) martwy 110x6, 150x5, 180x4, 200x3, 210x3 - SZYN

b) podciąganie sztangi w opdzie nachwyt i podchwyt 110x10-8

c) wyciąg jednorącz 4x12-10

d) sztangielki w opadzie na plecy 3x10

Nogi:

a) przysiady na maszynie do łydek 80x12 i kupa

b) łydka na maszynie 4x15

Przedramię nachwyt i podchwyt 4x15-12x3serie

Wrażenia:

Niby przed treningiem była drzemka i myślałem , że trening będzie ospały ale po 150kg zauważyłem i poczułem "lekki przypływ energii" i postanowiłem ją wykorzystać. Troszeczkę dołożyłem i 210kgx3 zrobiłem czyli całkiem całkiem Może za tydzień będzie jeszcze lepiej. Niestety przechodząc do wykonywania nóg wpadłem na głupi pomysł aby obniżyć zakres ruchu i skończyłeo się bólem i to ni emałym w kolanie czyli trening nóg szybciej zakończyłem niż zacząłem. Trudno za głupotę trzeba płacić zdrowiem.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
3x210 fiu fiu konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Sene - powolutku powolutku siła wraca kosztem klatki ale chcę sprawdzić do ilu kg w ciągu dojdę. Gdybym mógł w sumo było by lepiej.

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Wiecej