SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128310

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
To jest urok trenowania przysiadów bez asekuracji, niestety.

Z opisu wynika, że może podłóż coś pod podpórki aby wyżej się znajdowały w razie braku mocy. Nie polecam odkładania przez głowę ponieważ może się to skończyć nieszczęściem. Raz miałem przypadek jak opisujesz i zdecydowałem się zrzucić sztangę na ziemię do tyłu. Możesz wyobrazić sobie jaki był hałas...

Najlepsza sprawdzona metoda to dobry asekurant , który w takich momentach chwyta Ciebie w pasie i wstaje razem z Tobą.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Podpórki są OK, gdyby były wyżej, nie zrobiłbym pełnego przysiadu, tylko nie bardzo wiem, czy w takiej sytuacji lepiej siadać (nie wiem, co by się z kolanami wtedy stało), czy puszczać - zresztą nie wiem za bardzo, jak miałbym puścić bez połamania sobie rąk - sztanga opiera się na górnej części łopatek, a łokcie są odciągnięte do tyłu...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Kolana mogę ucierpieć. Uwierz mi w sytuacji ekstremalnej udało by się zrzucić (mnie ogarnęła panika lekko odbiłem od dołu i wówczas wyszedłem z opresji cało).

Teraz już nie mam tego problemu ponieważ przysiadów nie trenuję a ciągi tylko w klasyku i to jeszcze wysoko muszę dupskiem zaczynać aby kolano nie bolało. Na gwiazdkę 2008r 300kg musi pęknąć.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
Na gwiazdkę 2008r 300kg musi pęknąć i pęknie byku napewno jest moc i super wzrost formy, aby tylko sie kolano jakims glupim przypadkiem nie spie*doliło a na gwiazdke napewno bedzie 300KG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
Podpórki są OK, gdyby były wyżej, nie zrobiłbym pełnego przysiadu, tylko nie bardzo wiem, czy w takiej sytuacji lepiej siadać (nie wiem, co by się z kolanami wtedy stało), czy puszczać - zresztą nie wiem za bardzo, jak miałbym puścić bez połamania sobie rąk - sztanga opiera się na górnej części łopatek, a łokcie są odciągnięte do tyłu...

Zawsze możesz nauczyć się robić siady przednie (olimpijskie), rzuca się łatwo wtedy.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-07-10 17:37:34

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75
O te 3 stówki się nie martw, pęknie i to swobodnie. Z Twoimi możliwościami i zapałem to praktycznie pewne !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90343
Wuchta tobie to siła rośnie w oszałamiającym tempie( sorry "tępie"). To jest nie pojęte.

Zawsze możesz nauczyć się robić siady przednie (olimpijskie), rzuca się łatwo wtedy.

Jednak super łatwo, na pewno nie.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-07-11 01:34:57

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
No przysiady ze sztanga z przodu robie czesto i jestem z nich zadowolony Wuchta ale jak chcesz podniesc 300 na gwiazdke to musisz napisac ładny list do mikołaja

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Dobre plany grunt to zawsze do przodu

Jak wspomnił Knife przednie siady są supe ja już ze sztangą na barkach nie robię w ogóle

polecam

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Wuchta a byłeś z tym kolanem u lekarza, bo kurde szkoda, bo potencjał masz kapitalny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

WHEY premium