SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128312

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Przesyłam linka do zawodów na jakich będzie startował Zwierzolud:

http://www.powerlifting.azs.pwr.wroc.pl/

HadesSquad - dzięki, Rzymskie krzesło to inaczej ćwiczenie na prostowniki grzebiu - podnoszenie w opadzie ciała.

Animal - mały progresik jest a nawet mały zapasik na kolejnym treningu już pójdę na maxa w podciąganiu sztangi.

Ten -Shin - następnym razem zamieszczę fotkę dla porównania i ocenicie czy faktycznie jest taka mała. Mnie również cieszy , ż emimo bólu w kolanie udało się zwiększyć cieżar.

Jutro klateczka, triceps i biceps.


Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2008-05-15 21:42:28

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Nikt nie napisał że masz małą łydkę - wręcz przeciwnie-kawał mięsiwa.No ale jak już żonę zamieszałeś w dziennik to konsekwentnie wrzucaj fotki z żoną
Szkoda,kurcze, że zawody nie mogą poczekać półtora miesiąca jak będę we Wrocku bo chętnie bym pierwszy raz w życiu na własne oczy zobaczył zmagania siłaczy.

Jutro klateczka, triceps i biceps i na dyskotekę

Zmieniony przez - TEN-SHIN w dniu 2008-05-15 21:53:27

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9772
tien-shin:Barwy polibudy wrocławskiej reprezentuje m.in. aktualny mistrz Polski w trójboju z Puław-Zbigniew Klimek(kat.90kg).

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Ten - Shin - wiem , że nikt nie napisał , że jest mała ale wcześniej zostałem skrytykowany za jej wielkość. Niestety dobrze wiemy, że gen ma tu największe znaczenie. Żonka oczywiście będzie umieszczana w blogu częściej większa czytalność...
Na zawodach jeszcze nie raz będziesz i miejmy nadzieję spotkamy się powymieniać poglądy na temat Naszego ukochanego sportu.
Po treningu na dyske - partie dyskotekowe przećwiczone takze król parkietu ala Pudzian...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9855
Udanego startu dla Zwierza i dla Ciebie jako kierownika i trenera czekam na pełna relacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dawno mnie nie było a widzę, że ciągi i siady ida pełną parą. Ładnie

Czekamy na wyniki zawodów

PS: Widziałem Klimka na AMP, POTWÓR!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
<<<<<<<<<<<<< Otwarte Zawody w Trójboju siłowym Politechniki Wrocław 2008r >>>>>>>>>>>>>>>

Wyprawa z Poznania zaczęła się już o godzinie 5.30 tak aby zdąrzyć na 9.00 na ważenie. Z małymi problemami ale trafiliśmy. Zwierzolud udał się na ważenie i 89.9kg. Startował w kategorii średniej 75-90kg. Była jeszcze kategoria lekka do 75kg oraz ciężka powyżej 90kg.
Niestety Zwierzolud borykał się z kontuzją kostki (skręcona na poniedziałkowych przysiadach) oraz sędziowaniem ale a tym później ponieważ wiele krytycznych słów napiszę.

Przysiad - Zaczęliśmy spokojnie od 190kg aby sprawdzić jak zachowa się kostka czy ból umożli dalszy start. Ból był ale zaliczone następnie 205kg zaliczone i 210kg również zaliczone. Zapas był ale kostki ni emogliśmy za bardzo eksploatować.

Ławka - pierwsze podejście na 145kg zaliczone. Kolejna próba na 152,5kg niestety za długo przytrzymane na klacie i nie udało się. W trzecim skoro nikt nie zatrzymywał na klacie i odrywał dupsko postanowiliśmy zrobić tak samo i Zwierzolud wycisnął ale sędziowie spalili 2:1 co spowodowało mój wybuch niezadowolenia i złości poniewaz toczyła się walka o drugie miejsce.

Martwy ciąg - zaczęliśmy spokojnie od 200kg aby zobaczyć jak z kostką. Zaliczone ze sporym zapasem. W kolejnym podejściu 210kg i tu przyszedł nam z pomocą Zbigniew Klimek , który użyczył talku ponieważ zapomnieliśmy zabrać ze sobą. Dzięki pomocy Zbycha w trzecim podejściu skoczyliśmy na 22,5kg i poszło jeszcze z zapasem na 5-10kg.

Wynik uzyskany w trójboju uzyskany przez Zwierzoluda jest bardzo dobry 210-145-222,5kg przy 89,9 wagi - uzyskany bez sprzętu...

Gratuluje Zwierzoludowi za udany pierwszy start , który pokazał jak wielki potencjał jest w Nim. Kolejna poważna impreza na jaka pojedziemy to Mistrzostwa Polski w Trójboju juniorów w przyszłym roku gdzie będzie już częśc sprzętu.

Rywalizacja o drugie miejsce: Od pocątku rywalizowaliśmy o drugie miejsce (pierwsze było zarezerwowane do aktualnego mistrza w trójboju do 90kg Zbigniewa Klimka 285-195-290 oraz uczestnika w Akademickich Mistrzostwach Polski w kulturystyce - 4 msc). Rywalizacja miała być uczciwa co zanosiło się po przysiadach. Zwierzolud 210kg koknurent zalicza 215ale w sprzęcie czyli miał przewagę nad Nami. W ławce My zaliczamy tylko 145 ponieważ sędziowie stwierdzili uniesiony tyłek podczas wyciskania 152,kg. Nie ważne , że 3/4 zawodników unosiło pupę i mieli zaliczane nam jako przyjezdnym oczywiście spalono ponieważ konkurent nie mógł tracić dystansu do Zwierzoluda. Konkurent Zalicza tylko 140kg ale w koszulce. Wynik po dwóch bojach jest na remis ( a powinno być +7,5kg dla Nas). Sędziowie boczni chłopaszki około 15lat patrzyli jak sędziuje głowny i na tej podstawie podnosili karteczki. Co ciekawe przez całe zawody wszystkie wyniki sędziowskie były 3:0 w jedną lub drugą stronę ale tylko raz podczas wyciskania Zwierzoluda było 2:1 i to główny zaliczył a boczni spalili. Pytałem jak to możliwe skoro Zwierzolud miał luźne spodenki i nawet jakby podniósł 10cm był kontakt z ławką? Sędzia stwierdził , ze był prześwit ale powiedziałem , że chyba jest prześwit ale w jego... Publicznośc była podzielona co do werdyktu sam nie oceniam ponieważ podawałem sztangę i skupiłem się na wyciskaniu i nie widziałem czy podniósł tyłek. PARKI , który był również z nami twierdzi , że tyłka nie oderwał. Wiem , ze nie były to mistrzostwa świata ale jak sędziować i zaliczać wszystkim buble to wszystkim a nie wybranym. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Bierzemy się do ostrej pracy i w przyszłym roku pokażemy co to POZNAŃSKA siła. Z dgugiej strony cały sprzęt czyli bandarze, koszulki , kostiumy powinni znieś ponieważ teraz już nie siła zawodnika się liczy tylko kto jaki sprzęt ma. Niestety takie są realia i musimy je zaakceptować , kupić również sprzęt aby móc walczyć jak równy z równym.

Gratuluję Zwierzoludowiu za udany start i zachęcam do kolejnych ponieważ jak oceniliśmy z Panem Adamem jest potencjał i wystarczy odpowiednio nakierować aby powalczyć z najlepszymi.

Za chwilę relacja fotograficzna - by Parki


PROSZĘ NIE WPISYWAĆ SIĘ DOPÓKI NIE NAPISZĘ.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295






Zwierzolud przysiad -210kg zaliczone

Ławka - 145kg zaliczone

Martwy - 222,5kg zaliczone

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2008-05-18 10:00:44

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295


Zbigniew Klimek - siad

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Zbigniew Klimek waży w wadze do 90 kg podniósł 195 na klate no ja jestem w szoku :D to samo zwierzolud :D wyniki kozackie :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Wiecej