SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128338

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Wuchta, mi właśnie szczególnie na podrzucie zależy - nie jesteś ekspertem, czy w ogóle nie robisz?
Na inne boje możemy się swoją drogą umówić .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Sylwetka bardzo fajna, jest masa i coraz lepsza jej jakosc - w porowananiu do pierwszych stron i fotek , konkretna przemiana.

Co do MC ,zapewne jest jak sene pisze, w koncu sie chłopak zna na rzeczy jak niewielu na forum ;)

Co do pozowania jak juz niektorzy wspominali, musisz popracowac nad ukazaniem najszerszych - mam ten sam problem, pozostaje po prostu nauka pozowania przed lustrem od czasu do czasu u mnie powoli sie to poprawia ;) klata i łapy na wypasie, nogi tez cos tam widac, chociaz wydaja sie nieproporcjonalne do gory (ale wiem ,ze mialem / masz jakies problemy wiec pozostaje dalej walczyc)
barki duze, i talia coraz lepsza wizualnie
plecy wg mnie jak juz mam oceniac szczerze jakies minimalnie slabsze od reszty

powiadomki mi sie tk sypią ,ze chocbym chcial , nie zagladam regularnie
ale staram sie , bo prowadzisz bardzo ciekawego bloga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Jak nad chwytem popracujesz myślę ,że 280 jest Twoje

Wpadnij w mój dziennik dałem FILMIKI i obczaj poczte wysłałem PW;) Pozdrawiam

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
kurde tak sobie teraz czytam

wczesniej czytalem wybiorczo

patrze - stwierdzam:

wymair konkretny, te 140 cm w klacie przy 190 cm wzrostu musi super wygladac na ulicy, w ubraniu itd

Sila rowniez bardzo dobra

Wyciskanie na lawce - szlo jak z kijem od miotly

Masz ogromny potencjal

Wybierasz sie 6 Lipca na SM przy King Cross'ie?

pozdrawiam i zycze wielu sukcesow i ogromnego samozaparcia

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Potezna sylwetka i ta sila!!

Nic tylko zyczyc dalszych sukcesow!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Musi być moc na następnym treningu ;p

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Hades - również mam taką nadzieję.

Oride - czyli nie jestem sam. Również jestem na cyklu kretki wraz z x-pandem i jest dobrze.

Authority - to jakaś plaga jak czytałem w innych dziennikach.

Sene - siedzę i rozmyślam co mogło być przyczyną porażki. Faktycznie może być , że za duży przeskok z ciężarami. Podejrzewam , że moc się skończyła i wróci jesienią - daj Boże.

Helssing - dzięki za wiarę. Wysyłam filmik z prośbą o wstawienie z odpowiednim komentarzem.

Rado - nie robię dlatego trudno będzie mi w tej kwestii doradzić. Zapraszam na wspólny trening będzie ciekawie.

Banan - dzięki, pozowania nietrenuję tylko ewentualnie klatka bokiem - wiadomo witkę. Kulturystą nigdy nie będę raczej skupiam się na zgubieniu kilku kilogramów i ubić mięsko. Nad nogami pracuję ale jest to ciężkie kiedy siadów nie mogę wykonywać. Plecy na filmiku tragicznie wyszły w rzeczywistości jest ciut lepiej. Cieszę się , ze blog się podoba Twój równiez jest bardzo ciekawy.
Kurde ale SOGA jeszcze mi nie dałeś

Lukasz - byłem i odpisałem.

Siodema - dzięki za pozytywną ocenę. Tak wraz z Małżonką będziemy na SM 6 lipca także jest szansa do spotkania się i wymianą doświadczeń.

Carine - dzięki, będę się starał.

Dzisiaj - regeneracja i przemyślenia nad nieudanym treningiem. Co poprawić aby było lepiej....

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
dałem dałem soga i to dawno :)
siady wiadomo podstawa, ale ja np. obecnie z nich w ogole zrezygnowalem/rezygnuje i jest ok
nogi reaguja bardzo fajnie na rozdzielenie na 2 sesje treningowe: 4glowe / 2glowe , jak - gdy sa trenowane razem - wszelekiego rodzaju superserii, supersety, dropserie , przynajmniej u mnie , na takim wlasnie treningu robilem najlepsze rezutlaty - a obecnie trenuje je jeszcze lzej, moge akurat sobie na to pozwolic, musze pracowac mocniej nad reszta

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-06-24 22:03:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
MC 260kg-kupa

http://pl.



ładnie było...jakby nie uscisk to by poszło

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
260 to tylko kwestia czasu. Widać siła była poderwałeś to na luzie i już szło, ale chwyt zawiódł Popracujesz nad nim to wyniki będą naprawdę imponujące.

W końcu mam czasz i mogę śledzić regularnie postępy z placu boju
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Wiecej