SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128334

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9772
Mi sie tez tam dobrze cwiczy i pobija kolejne rekordy,ale fakt faktem to sprawa z naprawą uszkodzonego sprzetu czy linek nie wyglada wesolo.

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Na początku przyłączam się do życzeń.Spóźnione co prawda ale...zdrowia,zdrowia i jeszcze raz pieniędzy
Siłownia jak siłownia - jak jest sprzęt i miejsce do ćwiczenia znaczy że jest git.Sprzęt z najwyższej półki nie oznacza że każdy będzie dzięki temu Pudzianem czy ColemanemNo i atmosfera też ma duże znaczenie.Bez tego to nawet nie chce się wchodzić do środka.
Powiedz mi jak działa Thermo Speed?Stosujesz go jeszcze z jakimś innym spalaczem?Widzę po nowym treningu i wstępnych założeniach że wkręcasz się na najwyższe obroty.Tutaj muszą być efekty!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776560
ah te piwniczne siłownie mają swój urok sam na takiej zaczynałem ale po kontuzji zostają mi tylko maszyny wiec chodze na małą siłke tez ma swoje plusy

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9855
od nas równierz wszystkiego naj naj aby kilogramy szly zalerznie od tego jak sobie życzysz w dół lub góre a suplementacja i dieta dawały efekt w postaci poprzecznie prążkowanych mięsni od pięt po krańce szyi!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
TEN_SHIN - dziękuję za życzenia, kasy nigdy nie za dużo...
Thermo - speed podnosi temperaturę ciała, przyspiesza przemianę materii. Stosuję tylko przed siłką w dawce na chwilę obecną 2 capsy (będzie3-4) i dzięki temu wiadro wody leci ze mnie a spalanie tkanki tłuszczowej jest bardziej efektywne.. Osobiście polecam nie tylko jako reduktor fatu ale jak nie masz siły ani zapału do treningu to musze przyznać , że po zażyciu ochota wraca.
Jul-33- dziękuję za życzenia mam nadzieję , że kiedyś mięśnie się pojawią i w końcu będą widoczne a nie tylko tłuszcz, tłuszcz.
Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Wuchta, nie przesadzaj tak z tym tłuszczem

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
meraviglia - tłuszczu jest i jeszcze długo potrwa zanim będzie go względnie mało. Co do własnej sylwetki to jestem bardzo wymagający i dużo czasu minie zanim będę zadowolony.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Każdy jest wymagajacy i krytyczny wobec siebie.

Z jednej strony fajnie jest mieć więcej tłuszczyku bo jest cieplej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44466
Wuchta34

nie ma co przesadzać, nie że się czepiam ale faceci w twoim wieku maja już niezły dorobek w postaci brzuska, chlapią browar i nic nie robią!

a u ciebie, strach pytać o Libido mówiłeś ostatnio że się podniosło

Wiadomo każdy dąży do swoich wyznacoznych celów i to się ceni!

co do wieku nikt młody nie będzie wieczny, ale ok 30 metabolizm spada, człowiek ma różne dolegliwości, choroby napewno o tym wiesz

Po za tym wielu dąży do takiej masy jaką masz, nie patrząc na jakość a na ilość co moim zdaniem jest głupotą, bo co trudnego dobić do 100g tylko jak jakościowo będzie...


źle nie jest, a będzie lepiej


Koluszek... tak tak tak
Dawno Dawno temu osobę otyłą uznawano za zamożną, której dobrze się w życiu powodzi.
A dziś?

Zmieniony przez - King89 w dniu 2008-01-27 19:19:24

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A po 40-stce jak sie budzisz i nic cie nie boli znaczy ze nie zyjesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Wiecej