SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129563

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
fajna imprezka gratulacje dla zwierzoluda szkoda ze mu ławki nie zaliczyli ale tak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Witam wszystkich!Z miejsca chciałbym podziekowac Parkiemu a przede wszystkim Wuchcie34 za bardzo cenne rady,za wsparcie ,za to ,ze poswiecił swoj prywatny czas na wyjazd do Wrocławia
Z wynikow jakie osiągnełem jestem bardzo niezadowlony,gdyz aktualnie robie wieksze ciezary w poszczegolnych bojach(szczegolnie przysiad).Niestety kontuzja dawala znac o sobie przez caly czas,uniemoliwiajac w ten sposob zaliczenie ciezarow na miare moich aktualnych mozliwosci.A sędziowanie...no coz,Rafał juz napisal wszystko w tym temacie.Wyjzad oceniam bardzo pozytywnie,duzo sie nauczyłem,ogolnie na duzy plus(oprocz wynikow oczywiscie)Pozdrawiam

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9872
Gratulacje panowie!pierwszy start i zaliczony trójbuj wyniki ładne tak że i zawodnik i jego opiekun wielkie brawa!!!teraz trening i obycie ze sprzętem a będzie super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Animal - dlaczego za kilka lat? Już masz bardzo dobre wyniki siłowe proponuję już za rok spotkać się na zawodach i brać udział.

Polaco - nieswtety sędziowanie było na bardzo niskim poziomie. Niektórzy kilka razy podczas wyciskania odrywali pupę lub odbijali od klatki i mieli zaliczane podejścia.

Sene - Największy śmiech na sali był wówczas kiedy jeden z zawodników podczas martwego wciągnął "wózkiem" i sędziowie już podnosili białe karteczki w celu zaliczenia ale głośno powiedziałem , że był "wózek" i wówczas jednak spalili 3:0. W innym przypadku zawodnik nie wyprostował się podczas martwego ciągu i zakończył bój na ugiętych kolanach i jakież było zdziwienie samego zawodnika kiedy sędziowie zaliczyli podejście 3:0 a sam zawodnik zaliczył nową życiówkę...

Zwierzolud - dla mnie wyjazd z Wami to była czysta przyjemność. W przyszłym roku będzie zdecydowanie lepiej poprawimy technike w siadach , ławce i ciągach i pozamiatasz. Przed nami raok cięzkiej pracy ale uwieńczony startem w Mistrzostwach Polski Juniorów oraz we Wrocławiu.

Jul - Pan Adam udzielił kilku jakże cennych wskazówek, według których będziemy się stosować i wprowadzać w trening. Za rok będzie jeszcze lepiej.

---------- Dzisaj będę trenował barki, triceps, biceps, przedramię , łydka ----------------

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Hehe Ja z chęcią bym pojechał. Choćby nawet po to żeby się z Wami spotkać i pogadać. Kto wie, może za rok akurat uda się pojechać. Czas pokaże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
ooo ja tak samo jak ANIMALale tylko w wakacje bywam w Polsce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
To na MPJ w przyszłym roku też się spotkamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Już ponad 100 stron dziennika
Szkoda że sędziowie się nie popisali.Ja rozumiem,że wrocławiaki nie specjalnie przepadają za poznaniakami i vice versa ale faktycznie ekscesy z sędziowaniem są pożałowania godne.Dobrze,że to takie niewielkie zawody ale przynajmniej Zwierzo zdobył ekstra doświadczenie.Wyniki bardzo dobre i w dodatku bez sprzętu.No nijak nie da rady przeskoczyć sprzętowca. Trudno.Wypada życzyć koledze dalszych sukcesów
Dzięki za relację z zawodów z mojego miasta.Jeszcze lekko ponad miesiąc i będę we wrocku.

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Animal - również mam taką nadzieję , że spotkamy się we Wrocławiu w przyszłym roku i wymienimy poglądami.

Polaco - szkoda, może zrób sobie wcześniej wakacje i przyjedź na zawody a warto.

Sene - takie mamy ambitne plany i finałem ma być rewelacyjny start z super wynikami.

Ten Shin - szkoda , ze tak sędziowali być może dlatego , że byliśmy z Poznania ale trudno co nas nie zabije to Nas wzmocni.

Wczorajszy trening:

Barki:

a) wznosy sztangielek w opadzie 12x12, 15x10, 17x10, 20x8

b) wyciskanie sztangi siedząc 65x12, 75x10, 85x8, 95x2

c) wznosy bokiem z linami na wyciągu 3x12-10-8

d) podciąganie sztangi wzdłuź tułowia 2x10

e) szrugsy 2x15

Triceps + biceps SS

a) poręcze - ciało (124kg)x10, +20x8, +30x8, +40x6 w SS z
--- uginanie sztangielkami stojąc 15x12, 17x10, 20x10, 22x10

b) ściąganie rączek wyciągu 16sztabek x15, +10kgx10 +15kgx8 w SS
--- uginanie o udo 3x12-10

c) wyciskanie jednorącz nad głowę 3x10 w SS
--- uginanie młotkowe na specjalnej sztandze 3x12-10

Brzuch - spinanie leżąc 4x25-20

Wrażenia:

Trening treściwy , szybki i bardzo bardzo udany, łapka jak z bajki szkoda, że nie zostaje tak po treningu na zawsze... Super udany trening, przerwy około 60 sekund także niekiedy w ostatniej serii danego ćwiczeni już nie było mowy o mocy tylko o kupie...

poręcze - postanowiłem wykonywac troszeczkę głębszy ruch opuszczania niż zazwyczaj i całkiem całkiem za tydzień powinno być już przy pasie +45 a za dwa treningi +50 - czyli łącznie 174kg

Czytałem w ostatnim numerze KIF o różnej liczbie wykonywanych powtórzeń na poszczególne partie - barki, bic większa liczba powtórzeń 12-15 triceps, plecy, klatka - mniejsza liczba powtórzeń 6-8. Postanowiłem wypróbować i wprowadzam powoli do swojego planu. Zobaczymy ponoć jest to podyktowane różnym udziałem włókien mięśniowych czerwony i białych , wolno i szybko kurczliwych. Zobaczymy jak badania sprawdzą się w praktyce i podziałają na mnie...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
No obadamy jak się spiszą KIFowe teorie
Mawia się,że u różnych ludzi różnie się proporcje tych włókien kształtują i to co na jednego zadziała doskonale na innego nie podziała wogóle.No ale spróbować warto - do stracenia nie ma nic.

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium