SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129547

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Najbardziej sportowe miasto w Polsce .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Niezły byk łapy ogromne to chyba twoja najlepsza strona, patrząc na filmik, chyba nie za bardzo umiesz napiąć najszersze co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Senegroth , Wuchta jest z Poznania, ja jestem z Poznania, widzimy to? a to spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Elo Sylwetka masakra Jeszcze 6 paczek i po sprawiexD!

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dziękuję Wszystkim za przychylne opinie.

Niestety pozować nie potrafię i raczej się nie nauczę ponieważ nie jestem kulturystą i nigdy nim nie będę. W filmiku najważniejsze są dla mnie pozy biceps przodem i biceps tyłem.

Rado - chętnie pomogę ale z podrzucie i rwaniu to raczej ekspertem nie jestem ale chętnie podziele się wiedzą na temat martwego , wyciskania i siadów Także zapraszam do Atalanty na Piastowskim.

Dzisiejszy trening plecy i nogi.

Plecy:

a) Martwy rozgrzewka a później: 220x1, 260x - -, 220kg x2

b) sztanga w opadzie 110x8 nachwyt, 110x8 podchwyt, 110x8

c) wyciąg z góry 3x8

Nogi:

a) siad na maszynie 150x6 w 3 seriach

b) uginanie leżąc 4x8-6

Przedramię:

Trzymanie sztangi 130x10secukd, 150x10 sekund w 2 seriach

Wrażenia:

Siła się skończyła. Szczyt mocy był tydzień temu po nie udanych dwóch próbach już nie chciało mi się trenować i chciałem iść do domu. Moc może była ale chwyt powiedział niet. W wakacje praca nad chwytem i to ostro. Jedyny dobry aspekt to siady o jedną dziurkę niżej czyli dobrze rokuje.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
siła jest non stop, moze to był tylko słabszy dzien!! za tydzien pójdzie ten martwy napewno!! a jak!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Wuchta powiem Ci szczerze, że teraz są dni upalne bradzo i pot się leje strumieniami Ja jak biorę jeszcze teraz kretę muszę pić duże ilości wody, żeby się nie odwonić i nie stracić siły Ja w takie upalne dni nigdy raczej nie staram się walczyć z ogromnymi ciężarami

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
Wuchta, u mnie też dzisiaj kiepski dzień. Ale będzie lepiej! już na następnym treningu. Alleluja i do przodu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wuchta za duży przeskok zrobiłeś z 220 na 260 to aż 40kg. Jak zrobisz na następnym treningu 220/1 240/1 to potem 260/1 też pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Sene dobrze gada
Rafał myśle ze siła była ale tak jak mówisz chwyt puścił.Nastepnym razem klejem posmaruj rece i 270 pójdzie

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium