SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128339

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
No to tak zrobię

Dzięki za radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Dzięki i sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Jak zakupy Wuchta34 ??

Zmieniony przez - kasteta w dniu 2008-03-24 22:51:44

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44466
Połączenie BCAA i glutaminy to super zestaw antykataboliczny i regeneracyjny.

No to i ja mogę wyrazić swoją opinie na ten temat (po 2x stosowaniu)
Mam nadzieje że spełniło swoją funkcje i nie dopuściło przynajmniej w jakimś stopniu do katabolizmu, no ale tego nie można odczuc.

natomiast co do regeneracji, to odczucia 0, po treningu klatki zakwasy są i to dosyć spore (ze wzg na zmiane treningu, przerwy m seriami itp)

Pozdr

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Cieszę się , że mogłem doradzić - polecam się na przyszłość...

King - wiem , że z odczuciem działania BCAA i glutaminy jest ciężko ale dla mnie najważniejsze, że od kiedy stosuję to waga spada a rączka prawie taka jak na max masie.... Coś w tym musi być.

Dzisiaj włączyłem kolejne suple:
--- DECA - STACK - smak orange w dawce narazie 1 miarka przed siłownią. Rozpuszczalność bdb, smak tragedia. Wyszedłem z założenia, że to co dobre kiepsko smakuje. Na dzisiejszym treningu BARKI I TRICEPS, przedramię fajnie było widać pompkę. Barki nabrały ładnych kształtów a i rączka całkiem całkiem. Będę stosował tylko przed siłownią.
--- CREVOLUTION - 10 gram po siłowni wraz z carbo 40gram, 10gram glutki, 10caps BCAA. HM... smak dobrze, że miałem wymieszane z carbo dzięki temu lepiej się wypiło. Smak trochę lepszy aniżeli DECA STACK. Będę stosował narazie po treningu oraz z rana codziennie. Później jak dojdzie STORM - to pół porcji przed i całą po treningu. W dzień bez treningu nie będę STORMA stosował.
--- KRETKA - przed obidem oraz w porze popołudniowej w dzień bez treningu w ilości 7-10gram.

DECA STACK - ciężko po pierwszej porcji coś powiedzieć ale trening był udany, spompowanie i fajne kształty... To na plus. Niestety smak gorzej niż tragedia...

Po świętach waga ta sama czyli 122,5kg czyli udało się utrzymać. Jeszcze kilka kilogramów i może będę zadowolony.

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44466
a jak z pobudzeniem jeżeli chodzi o DECA - STACK.

Po 1 porcji trudno wyrazić opinię, ale w porównaniu (chodzi mi o pobudzenie) do innego no-boostera?

co do BCAA i GLUTY (BCAA mam zamiar włączyć do stałej suplementacji) odczuwam poprawę treningu, siły w kolejnych seriach przy 20-15 powt co mnie bardzo cieszy

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Pobudzenie trudno określić po jednej porcji ale szczerze oczekiwałem czegoś lepszego. Po NANOVAPORZE to już pierwsza porcja klepała aż miło... Ręka i barki fajnych kształtów nabrały także ładnie działało w tej kwestii...

Tym razem chciałem spróbować coś innego i padło na DECA STACK. Mam nadzieję , że kolejne porcje będą działały jak trzeba. Być może z rana to nie najlepszy okres treningu (jak dla mnie). Jutro trening już w porze popołudniowej także mam nadzieje, że klepnięcie będzie...

Czyli można odczuć działanie BCAA... Każdy na swój sposób.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44466
trening z rana to masacra, o ile aerobowy jeszcze idzie przeboleć na rowerku/steperze tak siłowy kompletnie wypada.

Mało glikogenu w mięśniach, mało energii=mało efektywny trening

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
carire - powoli powoli ale idzie coraz bliżej celu. Gdyby różnego rodzaju przeciwności było by lepiej ale nie usprawiedliwiam się. Muszę więcej pracy włożyć w osiągnięcie celu.

King - tak trening z rana to niestety nie najlepszy pomysł ale niestety inaczej nie mogłem. Jutro już będzie można potrenować w porze popołudniowej. Dzięki temu będę mógł racjonalnie ocenić DECA STACK. Z dzisiejszego treningu jestem zadowolony...

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Wiecej