SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 507909

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
16 lat rocznikowo 4/5 miesiąca regularny trening tyle że bez diety ale póki co ćwicze żeby wyglądać jak facet a nie kulturysta ;d
186cm 76kg - wagi już 4kg zrzuciłem bo mi się nie podobała ilość fatu mimo że obieciałem sobie dobijać do 86kg :/ Mam za sobą cykl jabłczanu w których nogi docisnąłem tricepsy i kaptury, większych zmian nie zauwazyłem niestety.

Głównie wstawiam żebyście ocenili prace nad klatką która nie rośnie z boku nie wygląda na małą ale z przodu zero, jakbym nie ćwiczył. Kształt cycków dziwny jest, zdaje mi się że przez to że ćwiczyłem samą sztangą na płasko, od 2 tygodni w każdy pon cisne góre i dół głównie + codziennie 35 pompek w jednej serii przed spaniem, mam nadzieje że to coś da. Ćwicze w domu na razie ze sprzętami które poskładalem niektóre kupiłem więc możliwości wielkich nie ma, są chęci. Jakieś rady?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze plecy, coś klata w dziwnej jakości ale widać nie?




Zmieniony przez - Molter w dniu 2014-02-01 00:27:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
@Up
Nie rób żadnych pompek przed spaniem, klatka wygląda tak pewnie dlatego, że w tym młodym wieku wachania hormonalne(estrogen) powoduje taki wygląd sutków, powinno minąć z wiekiem.
Trenuj ciężko całe ciało a klatka będzie rosła, pamiętaj żeby zawsze ściągać łopatki w tył, żeby odciążyć barki. Niech pracuje tylko klatka piersiowa, skup się na jej pracy. Nie przeforsowuj się pompkami przed snem bo to żadna metoda, skup się na jedzeniu i treningu, wystarczy. Gdzie fotka nóg? Pamiętaj, że nogi to podstawa! Powodzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
Molter ogólnie to nie widac ze cwiczysz na tych zdjeciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Zapomniał wół jak cielęciem był . Może niech wstawi zdjęcia sprzed zanim zaczniesz go oceniać i być może zniechęcać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Molter weź się za ogólne ćwiczenia a nie jabłczany w wieku 16 lat gdzie sie dopiero rozwijasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja tam wolę naturalnie a nie te kreatyny wszystkie.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Kreatyna to organiczny związek chemiczny który tworzy się w organizmie pod wpływem przemiany materii. NATURALNY. Nie jedz białka bo powstaje z jednego z aminokwasów argininy z tego co pamiętam.


Zmieniony przez - Wouej w dniu 2014-02-01 10:54:21
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

Następny temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

WHEY premium