SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506254

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
napewno jakaś tam zmiana jest :) ale po takim stażu nie można się dużo spodziewać . Widać że spadło trochę fatu , lipnie wyglądaja te kości obojczykowe ;/ , ale nie trać wiary ćwicz dalej , odrazu colleman z ciebie nie będzie :D Łap soga na zachęte :)

ps. rozwaliła mnie przedostatnia fotka :D

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
jak niby mialem zrobic inaczej klatke i brzuch bokiem samemu? A co do fatu to troche spadlo, waga -23.5kg, pas -27cm wiec cos tam widac. Co robic dalej? Chcialem teraz do stycznia trzymac ta wage, a od stycznia do lata dalej redukowac, lecz nie wiem czy to dobry pomysl.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5626
już sporo zredukowales, teraz bym masowal ale z głową, żeby cię nie podlewalo. Na klate spróbuj może wyciskanie hantli, wtedy może pójdzie.

Wrzuć na sztangę tyle ile nie jesteś w stanie podnieść i dorzuć jeszcze piątki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1310
Dokładaj masy z głową . Po treningu 15 min aerobów i będzie ok ;)

Siiłaaa ! ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671
24kg w doł to w chooj :D No ale jak wyżej, rób mieśnie teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jednak mysle ze do lata jeszcze poredukuje a od wakacji masa sie zacznie :) Jeszcze popytam trenera i ludzi z silowni.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
rzeżnik szczerze? w te twoje rekordy w przysiadach nie wierzę 110 x10 filmik jakiś pokaż bo wątpie i nogi pokaż bo czekamy, ja chodzę na siłkę 4 miechy i martwy 110 na klate 80 ale przysiady watpie zebym tyle zrobi i ty tez ;) a jak chcesz ja ci filmik na priv moge przesłać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3400
darkiiis
rzeżnik szczerze? w te twoje rekordy w przysiadach nie wierzę 110 x10 filmik jakiś pokaż bo wątpie i nogi pokaż bo czekamy, ja chodzę na siłkę 4 miechy i martwy 110 na klate 80 ale przysiady watpie zebym tyle zrobi i ty tez ;) a jak chcesz ja ci filmik na priv moge przesłać.


gratulacje, jak mozesz to zrob filmik, bo chce twoja technike zobaczyc np MC 110kg po 4 miesiachach :)

Znalazł podziemny klub walki, on stał się jego domem.
Zamienił codzienny cug w martwy ciąg i ciężki worek.
To pierwsza z rund w starciu, by głód zmienić w nienawiść.
Wiedział, że tylko bóg i ból mogą go zbawić.
Tylko pot, krew i łzy czyściły jego organizm.
Potem nocleg, gdzie sny dręczyły jak omamy.
Życie nocne i syf wciągały swymi szponami,
lecz on sportem już żył, wiedział, że zda egzamin.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
nie ma sprawy, jutro, albo sobote postaram Ci wysłać na Priv filmik jak nie to następny tydzień. Technikę o to się nie martw bo ćwiczę z znajomym co ćwiczy pare dobrych lat. ;)

edit

Kirian słuchaj a co do twojej sylwetki słabo jak na 12 miesięcy popatrz sobie na innych ludzi z forum z takim stażem. Chodźby nawet muczakos.
Barki w ogólę robisz? bo wątpie
Nóg pewnie nie robisz bo pokażałeś tylko górę.
i Jeszcze zdjęcia od lusterka. ;)

I nie pisz mi żebym wstawił swoję zdjęcia bo obiecuje Ci że wstawie na pewno ale jak będzie mój staż równał się z twoim obecnie, a ty już zdjęcia wstawiłeś więc musisz liczyć się z opiniami innych.

Zmieniony przez - darkiiis w dniu 2012-12-20 15:23:14
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

Następny temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

WHEY premium