SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5626
Dobra robota, dobrze się nabiłeś na masówce, jaki wzrost?

Wrzuć na sztangę tyle ile nie jesteś w stanie podnieść i dorzuć jeszcze piątki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 689
dziekuje wzrost to 175cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 689
powoli masuje moim celem jest dobic do 80 kg.

powoli masuje od poczatku treningow z 70 kg + HIIT czasami i basen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Byle nie za długo z tym masowaniem bo facik się odkłada widac na brzuchu a redukować bedzie ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
A jak tam nogi? ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52
Witam, zaczynam/chce zacząć ćwiczyć - na razie domowe warunki .. hantelek 15 kg, i własna waga
Czekam na prawko, wiecie .. wtedy bez problemu bede jezdzil na silownie


Doradźcie co by tu,jakby tu - pomógł by ktoś w rozpisaniu trg lub diety ? z odrobiną motywacji na prawde duzo zdziałam

Mam cel i go osiągne







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 689
Nogi cwicze dopiero od jakiegos miesiaca.
Szalu nie ma ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 689
Bokiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 689
Łydki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
A "Ićta" w ch**:D ja przez jakieś 10 miesięcy zrobiłem 20kg... z czego po redukcji zostało jakoś 16/17, nie nic nie kułem w dupkę udo bary ;P Tylko że wiecej mi poszło w nogi i plecy niz klatka i bary :D w nodze 70cm i widać odseparowanie ładnie, najwięksi na miejscowej pakerni podziwiają nóżki ale klatka i barki odstają:/ Mimo iż staż aktualnie ponad 12 miechów to wrzucę foto jak kupie jakis aparat haha:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

Następny temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

WHEY premium