SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 507466

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1576
Co do wagi mam pewien problem.. Mianowicie nerwice/obsesje dziennie się ważę po 2 razy rano i na siłowni gdy mam choć 0,5kg mniej od razu mnie łapie nerwica nie chce wyglądać jak kiedyś, mam również obsesje na punkcie nadgarstków cały czas je obejmuje nie wiem po co w sumie ale nie mogę przestać czasami nie umiem objąć go palcami a za jakąś godzinę umiem i jest jeszcze trochę luzu

Zmieniony przez - mrhaa w dniu 2013-06-04 14:21:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
Ostatnio widziałem to zdjęcie i było chyba rok treningów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 250
1 raz wrzucam ta fotke bo dzis robiona ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
To albo mi się śniłeś albo nie mówisz prawdy :) ale zaj**iście jak na ten staż widać że uprawiałeś sport przed siłownią :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Dobra morda wrzucal fotki juz ale to dawno bylo i nie ta tylko chyba ta z afka jak dobrze pamietam.Troche przymasowales ale moglbys wrzucic normalne foty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
mrha tez mam obsejse na punkcie nadgarskow zacznij cwiczyc przedramiona to nadgarstki zgrubieja bo od spodu masz tam jakis delikatny miesien i on tez rosnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 250
no przed siłownia 2 lata k-1 , wrzuce niedługo teraz tylko tak sobie wrzucilem narazie nie ma czym sie chwalic :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Za pol roku mozesz juz jakos zalozyc temat w galeri a jak stoisz z dieta ? czy jedziesz na bialku i gainierach

Zmieniony przez - Cien w dniu 2013-06-05 17:06:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 250
trzymam miche gainera pije tylko jako uzupelnienie 1 /2 razy dziennie w szkole :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2237
Witam :). Ćwiczę od ponad roku, ale było to bardzo nie systematyczne i w domowych warunkach. Od około 7 msc przykładam się.
Wiek 19
Wzrost 172
Waga 67kg
Klata 98cm
Biceps ~34cm
Idę w dobrym kierunku? ; )
Starać się dalej masować i zakupić np cm3 + białko czy lepiej zainwestować w dobry gainer?
Pozdrawiam.


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

Następny temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

WHEY premium