SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 505859

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3777
Musisz dać przód żeby coś ocenić no ale na moje chudo to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 229




Zmieniony przez - Gorgu w dniu 2013-03-11 23:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
ale było anorektycznie, idziesz w dobrym kierunku ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
a ten chlopaki.... moze cwiczycie nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363971 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667711
Gorgu widać poprawę na duzy plus.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 341
@immat123 - nie wiem jak inni, ale ja jak najbardziej trenuję nogi ;) tylko pokaż mi dobry sposób na zrobienie zdjęcia samemu, żeby było cokolwiek widać, to będę wdzięczny... Chociaż nie oszukując się, jak wróciłem po kontuzji nie jest najlepiej, ale staram się nadrobić zaległości :) (przede wszystkim przysiady - robię 5 serii 8/8/6/6/max ile się da) - do tego wspięcia na palce i wykroki ze sztangą (do 2-3 serii)

swoją drogą - zapytam z ciekawości - czy warto jest dodawać do cyklu treningowego (masa+gęstość) w dni nietreningowe basen i saunę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
Do lustra od góry haah w moim temacie masz efekt takiego zdjęcia nogi (https://www.sfd.pl/Oceniajcie:D-t926046.html str2.) szału nie ma ale przynajmniej widać że je masz;P

Saunę polecam, ja sobie chodzę w niedziele wieczorkiem bo mam w domu.Genialna sprawa, oczyści Ci troszkę organizm z toksyn, rozluźni ścięgna i mięśnie oraz dobrze się po niej śpi. Ogólnie sauna na +.

Zmieniony przez - Bobikson w dniu 2013-03-13 13:05:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976


Po i przed

Coś chyba widać

Zmieniony przez - Marcin269 w dniu 2013-03-13 17:24:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 149
Witam! Może ktoś coś podpowie jak to wygłąda po ok 6 miesiącach ćwiczeń :)
wcześniej też chcodziłem na siłownie, ale było sporo imprez więc to sie nie liczy od ok 3 miesiecy ćwicze regularnie po 5 dni w tygodni każdą partie, diety ułożonej nie mam ale staram się jeśc ok 6 posiłków dziennie, głownie nabiał, ryż i kurczak.
Wiek 30 lat
Waga 68 kg
Wzrost 173 cm
Bicebs 37 cm
innych wymiarów nie mam jak zmierze to podam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 149
Narzaie mam tylko takie fotki, jak zrobie inne to dodam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

Następny temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

WHEY premium