SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506235

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5783
Tak, zaczalem je miesiac pozniej ida troche oporowo... Zdjec narazie nie mam czym zrobic wiec podam jedynie obwody

klatka; 98
biceps; 36
noga; 58
talia 72 o ile dobrze pamietam

wiecej nie znam.. :/

PS: chcialbym dodac ze trenuje w domowych warunkach, glownym cwiczeniem na nogi są przysiady i ich rozne odmiany m.in. na jednej nodze (pistolety), przysiady bulgarskie, wskakiwanie na box ah no i wykroki, martwy ciag na prostych nogach


Zmieniony przez - nntkk w dniu 2014-02-06 19:27:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4452
to i ja dodam swoje zdjęcie :) staż 6,5 miesiąca. jeżeli będzie trzeba dodam w innych pozycjach potem bo obecnie nie mam jak zrobić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5783
choć jakość zdjecia slaba to chyba jest masywnie ;) dobre ramiona, barki, najszerszy grzbietu i kaptury wiecej sie nie dopatrze bo slaba jakosc, popracuj nad przedramieniem

jest git!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4452
wiem z przedramieniem to lipa, genetycznie chude strasznie ręce mam, nadgarstek lekko ponad 15 cm :// dzięki za opinie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12714
JeremyVanHolden- Jak na pół roku z kawałkiem to bardzo ładnie to wygląda. Widać że się nie opieprzasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 745 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10487
Jeremy jest git , jeszcze jak dołożysz masy za kilka miesięcy to będzie to ładnie wyglądało ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 745 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10487
Ogólnie masz zachowane proporcje ;] a jak z nogami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
staz okolo 6 miesiecy w tym od ponad miesiecaredukcja.
wiem ze jest temat podwieszony ale tak na oko ile mam bfa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
staz okolo 6 miesiecy w tym od ponad miesieca redukcja.
wiem ze jest temat podwieszony ale tak na oko ile mam bfa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
kratkę lekko widać dałbym 15-18%
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

Następny temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

WHEY premium