SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
No samemu barkow sie nie da zeby nie wiem jak. Moze sie napinasz przy mierzeniu bo i takie przypadki sa zeby tylko na miarce bylo wiecej. Ale ogolnie widac ze cwiczysz tylko noe zatluszczaj sie i cisnij dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 599
VVV nie zatłuszczaj skąd ty się urwałeś to jak ma masę zrobić.To nie ekto jak już masz tak pisać to raczej staraj się 17 % nie przekraczać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój kolega sam mierzy , ale nigdy nie byłe przy tym jak to robił :D Nie wiem , może i się napinam , jutro sprawdzę i wpiszę do profilu . A w przedramieniu mam jednak 34,5 . Dawno go nie mierzyłem , więc błędny pomiar dałem . Staram się nie zatłuszczać , ale na razie i tak krótko ćwiczę , więc nie można oczekiwać zbyt wiele :) Za jakieś pół roku wstawię kolejne fotki i się porówna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adrianoci podoba mi sie twoja gora (kaptury i klatka) lapa tez fajna . masz jakas diete? trenujesz moze fbw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
Popracowałbym nad brzuchem i nad plecami(może zdj?) reszta ok

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aktualnie bf mam 14 % , więc mogę pomasować jeszcze spokojnie jakiś czas :) Mam dietę , nie trenuję fbw , mam własny plan treningowy :) Tak jak pisałem wcześniej trenowałem 4 miesiące na samym drążku , potem kontuzja 3 miesiące , więc odpuściłem sobie całkiem ćwiczenie , potem półtora miesiąca z hantlami i drążkiem i od początku października ze wszystkim ćwiczę i z dietą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brzuch mam słaby , bo nie ćwiczę go . http://storage.sfd.pl/ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/43852a1bca5b4aad9d25bf815c6f9d6e.jpg tylko takie zdjęcia pleców mam , bo więcej nie robiłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Chusarz spokojnie jaki malolat narwany. Chodzi mi zeby nie robil masy bez opamietania tylko po to zeby na miarce bylo wiecej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Witam :)
staż 4 miesiące bez diety + 1 miesiac z dieta(redukcyjna).
wzrost 171cm
waga 74kg





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
+ jeszcze jedno

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

Następny temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

WHEY premium