SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506240

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Widać, że będzie dobrze, skoro po samym drążku masz takie efekty, ładnie musiałeś na nim zasuwać, nie którzy po siłowni nie mają takich pleców i łap :) Rób nogi i nie odpuszczaj tego drążka, bo widać, że Cię lubi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 966
noo nie będe kłamał alee drążek jest mi bardzo bliski :D i tez nie krótko go użytkuje. Niczego nie odpuszczam! Teraz tylko nabrać masy i zbijaać ! dzieki za słowa otuchy :)

Szerokość to pierwszy stopień do nieba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Polecam Ci założenie swojego tematu osobnego, bo masz już co pokazać, jak chcesz oczywiście :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 966
myślałem nad tym. Ale jeszcze się wstrzymam . Poczekam az sie jeszcze jakies osoby wypowiedzą . Bo są różne zdania . :) moze mnie przekonaja do tego :D

Szerokość to pierwszy stopień do nieba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 966
ODŚWIERZAM. Plecy. Chciałem sie zapytać czy na dole pleców to są wycięte mieśnie czy genetycznie taka budowa ??




Zmieniony przez - Magikkk1 w dniu 2014-01-15 13:49:39

Szerokość to pierwszy stopień do nieba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
moim zdaniem genetyka plecy w miare
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 758
massacra 3 i jazda :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Fajna koszulka i spodenki ale to nie ten dział Polsy96
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 758
staz mam na silowni 9 miesiecy pozostale to sporty walki wiec jednak ten
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
A co chcesz pokazac na tym zdjeciu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

Następny temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

WHEY premium