SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 507370

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
jakie ćwiczenia na nogi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Światło tylko psuje zdjęcia, a nie poprawia Twoją sylwetkę. Jeśli ktoś nie ma czego pokazać to żadne światło mu nie pomoże...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 925
To może teraz ja coś od siebie dorzucę w końcu rok strzelił na początku bez diety teraz jako tako trzymam masowałem ale chyba troche przesadziłem i nawet nie wiem jakiej budowy jestem więc chcę usłyszeć dobrą krytykę i czy dalej polecieć do 100kg z masą czy kręcic już Kardio i redukcje od stycznia czekam na opinie ;) Wymiary przed/po

Wzrost: 184cm / 185cm
Waga: 65kg / 93,5kg
Obwód klatki: - / 118cm
Obwód bicepsa: 27cm / 38,5cm
Obwód w pasie: - / 100cm
Obwód uda: - / 80cm
Zdjęcia po 1 miesiącu , 7 miesiacach no i równo 12miesiącach






Zmieniony przez - Freezby w dniu 2013-12-15 22:28:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
Słabo... zamiast wykorzystać dobry gen ektomorficzny jaki posiadasz i nakładać pomału dobrej jakości mięśnia, po prostu zalałeś się jak świnka. Mięśnia tam praktycznie w ogóle nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
ja bym redukował od tego stycznia, bo już cię ostro podlało, nawet nie widać tej masy mięśniowej bo za duży bf% .
Stanowczo redukuj (tylko też z głową wiadomo). Typ ekto przed teraz wyglądasz jak endomorfik :D. Podejrzewam że zredukujesz spokojnie 10-15kg jak nie lepiej zanim mięśnie się trochę pokażą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 925
Zawsze sie borykałem z tym ze byłem chudy i troche jednak przesadziłem, no Mieśnia mało co widać czyli zejśc tak do 82kg-85kg od stycznia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
nom zacznij redukować, a do ilu kg to ocenisz po wyglądzie. Na początek 85kg i ocenisz co dalej. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
Moim zdaniem minimum do 76-78 kg żeby coś tam fajnego odsłonić, ale lustro wszystko zweryfikuje! Redukuj po mało, nie w dwa miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 925
Zrobie się malutki :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Ale jak bedziesz mial malo fatu to jesli z glowa bedziesz dodawal kal to szybciej urosniesz i redukowac mniej pozniej trzeba
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

Następny temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

WHEY premium