SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 654
Pytanie do chłopaków ze stażem poniżej 12 miesięcy, którzy wstawili tu zdjęcie. Zrobiliście 6pak ćwiczeniami wielostawowymi czy izolacjami? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3777
Staż około 5 miesięcy więc tyle co nic ale sami oceńcie czy jakoś to wygląda...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Smerfik teraz za ten spam o six pack dostaniesz chyba perma na IP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 138
fazzer prawie nic nie widać. Jest tu ktoś kto pokaże porządny OŚMIOpak bo mało takich koxów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14465
jak na 5 miesięcy jest nieźle. Już zaczyna się wszystko zarysowywać :) ciśnij dalej brat !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 211 Wiek 108 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5481
8pak kolejny upierdliwiec o brzuch... Nie ma tu takich koksów wiesz..

fazerr
jest dobrze,jednak z takiej pozy dużo nie można wywnioskować. Przycisnij trochę bardziej klatę i brzuch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
8pak Smerfik Szybcik jak dalej bedziesz syfił w tematach o brzuch to bądź pewny że po mailu od rejestracji bez problemu Cię namierzę i wp****** od mamy dostaniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3777
Klatę cały czas ćwiczę ale coś słabo idzie :/ brzuch zacząłem od niedawna, trochę fatu jest ale planuje redukcje dopiero za jakieś 2 lata bo teraz to mi zbytnio i tak nic nie da. I tak w ogóle na siłowni jeszcze nigdy nie byłem, ćwiczę w domu dwoma hantlami.

Zmieniony przez - fazerr w dniu 2013-08-20 14:06:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 211 Wiek 108 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5481
same hantle? dokup drążek i poręcze chociaż, albo sam zespawaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha , taa , jestem morsem , tak naprawdę to zdjęcie jest sprzed roku z wakacji ,ale do marca nic ze sobą nie robiłem i wyglądałem praktycznie tak samo . Plecy najsłabsza partia ,ale co zrobisz ,będę walczył ;D
Nowy temat Temat Zamknięty
Wiecej