SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 507942

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co odejmujesz ?
Kolega ciskał 115 po pół roku treningów... zaczynał od około 80 na lajcie i tak spokojnie szedł do góry.
A ja po pół roku treningów ciskałem 110, ale nie pamiętam już z jakiego poziomu startowałem. Później po około roku może trochę więcej poszło 150kg.

Nie wiem skąd doszedłeś do swoich wniosków


Ciężary podaję z ostatnich serii (5-6). Nie są to wyniki na jedno szarpnięcie.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2013-02-10 00:59:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8555
zapytałeś mnie czy nie zrobilem psotepu w rok 30-35 czyli zakładam ze on w pol roku zrobil mniej i to odjełem od maksium i wyszła waga startowa, ale nie ważne juz szkoda spamować, powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No może źle ująłem to wszystko Na początku zawsze idzie, później im większy ciężar tym postęp bardzo wolno idzie... walka o każdy kg się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8555
no tak ale jakoś zawsze się bałem robić maksium w MC i robiłem na jakies 75% aż w środe sprawdzę bo mnie ciekawość zje ile wezmę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja już dałem sobie z tym spokój bo kręgosłup padł co prawda nie przy MC i ogólnie nie na siłce, ale to mogło dać podwaliny do tej mojej kontuzji i 3 miesiącach totalnej katastrofy zdrowotnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1151
mała różnica chyba jest,
waga z 59kg na 71kg,
początkowo na klatke 56kg w chwili obecnej 80kg,
obwód pasa 80cm teraz 89-90cm
ramię z 31cm na 35cm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671
Mlekołak
Ja już dałem sobie z tym spokój bo kręgosłup padł co prawda nie przy MC i ogólnie nie na siłce, ale to mogło dać podwaliny do tej mojej kontuzji i 3 miesiącach totalnej katastrofy zdrowotnej

Weź opisz co i jak ci się zj**ało bo jestem ciekawy, teraz też mnie coś nap*****la i sie zastanawiam o co biega i czy przypadkiem nie rzucić tego w cholere na jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
soft fajnie ze sila na + ale w wkestii sylwetki to tyle ze tylko cie podlalo fatem wiadomo cos tam miesnia doszlo ale bardzo malo takze szukalbym bledow w diecie i staral sie je wyeliminowac;)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3460
Tutaj kolejne zdjecie pleców. 3 miesiące treningu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
misieq pw.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

Następny temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

WHEY premium