SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 507601

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie ćwicz brzucha codziennie, max 3 razy w tygodniu, daj mu odpocząć :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 506
ale w 6 weidera piszą ze codziennie wykonywac to sam juz nwm ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 881 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16629
a6w to inna bajka, robiłem, skończyłem, efekt fajny ale strasznie niezdrowy trening na kręgosłup...

"I'm gonna knock You out! Mamma said knock You out!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Wiek 21
Waga 85
Wzrost 189
Obwód ramienia 33
Obwód klatki 101
Obwód Pasa 91

Chciałbym wreszcie poważnie się za siebie zabrać, staż już jakiś był, ale nigdy z dietą, zazwyczaj kończyło się po 2-3 miesiącach.
Moje pytanie brzmi czy jestem w 100% ekto i ew. do jakiej wagi miałbym teraz masować?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Wiek 21
Waga 85
Wzrost 189
Obwód ramienia 33
Obwód klatki 101
Obwód Pasa 91

Chciałbym wreszcie poważnie się za siebie zabrać, staż już jakiś był, ale nigdy z dietą, zazwyczaj kończyło się po 2-3 miesiącach.
Moje pytanie brzmi czy jestem w 100% ekto i ew. do jakiej wagi miałbym teraz masować?









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Nie patrz nigdy na wage tylko w lustro. Mozesz wazyc 100kg a ile z tego miesni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Chodzi mi bardziej o wskazówkę, którą drogę obrać w tym momencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Idzie zima to wal mase a na wiosne zacznij forme robic zeby na plaży wstydu nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 368
witam mam 35lat zaczolem czwiczyc 10miechow temu zdjęcia slabee ale idzie cos zobaczyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 368
1


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

Następny temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

WHEY premium