SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 507442

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
GiboMan chyba nie odrozniasz masy miesniowej od tluszczowej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2403
Tak tez robie ;) nie liczylem na zadne laury, jedynie pokazuje jak obecnie wygladam ;) w p***u przede mna doskonale to wiem, zredukuje a potem masa bo chyba sensu brak masowac z takim bf ;p Jednak dziekuje za poswiecenie chwilki na moja osobe. Milego dnia ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
GIBOMAN ZRZUC Z 10 KILO FETU jedz warzywka i kurczak ryba i krowy przez 2 miechy i zobaczysz w sobie byka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
giboman na tym zdjeciu po miesiacu treningów , wygladasz jakbyś w pasie mial wiecej niz w klacie ; d

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
Dzień dobry, mój staż to 7 i poł miesiąca ciągłych treningów. Siłownia 4x w tygodniu. Masy mięśniowej nie ma dużo( jak widac;p) ponieważ moim priorytetem było zredukowanie tłuszczu, myślę,że się trochę udało. Moj wzrost to 180cm, waga 73kg była 82 i wyglądałem naprawdę grubo...Pozdrawiam czekam na jakieś opinie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
wrzuc reszte zdjec w tym nogi, plecy i to jak wygladales przed redukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
Niestety nie mam zdjęć przed redukcją, nóg nie robię. Kiedyś grałem w piłkę i niestety nabawiłem się kontuzji, lekarz zabronił trenować. Skutki odczuwam do dziś, lekko kuleje na prawą nogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
Tak było jakieś 4 miesiące temu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
Zdjęcie pleców było robione jakieś 1,5 miecha temu;p Wiem, że nie ma szału ale chciał bym usłyszeć opinie nad czym skupić się bardziej i może jakie ćwiczenia na daną partie są efektywniejsze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2403
Jak na moje bardzo amatorskie oko widać progres, już fajnie wszystko się rysuje ;)) Szczerze? Sam chciałbym tak wyglądać, mam podobną wagę jak Ty z początku, wiem że długa droga przede mną ;d Ile czasu redukowałeś?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

Następny temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

WHEY premium