SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoje bicepsy !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 415760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1589
Fajny post ;)

Elo elo xD !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
sor że odswierzam

czy ten plan można stosowac dwa razy w tyg. czy raczej raz?

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
ile razy w tyg ten trening z pierwszej strony trza stosować...???

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
choc autor chyba nie podaje tego to mysle jednak że raz, jednakże można pewnie i częsciej, jednakże wtedy może sie okazać konieczne zmniejszenie ilości serii- a to może odebrac temu treningowi "specyficzna moc", aolbo poprostu rozplanowac to z częstotliwością około 5 dni a wtedy mysle, że będzie to wartośc optymalna- wyjdzie w takim rozplanowaniu w przybliżeniu raz jeden trening w tygodniu a w drugim dwa treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
thx

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9667
kurde na mnie to niedziała może za krutki staż nadal od stycznia brak postępów magiczne 33 l 34 p i nic dieta podciagnietą i też nic przerwa była tydzień niedawno :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
mozna pierwsze 6tyg. dac po treningu plecow?
o cos takiego

Przyciąganie drążka na wyciągu dolnym 3s x 15p
Wiosłowanie 4s x 15p
Martwy Ciąg 2s x 10p
Ściąganie drążka do tyłu 3s x 15p

Biceps:
Uginanie ramion ze sztangą(szeroko) 4s x
Uginanie ramion, sztangielki, chwyt młotkowy 4s x

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz\ dac i po plecach, jednakże stosując sie do tychże zasad, które są na początku.

natomiast trening pleców- choc to nie na nie temat- ten ktory podaleś jest slaby wg. mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 286 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1927
Witam. Mam problem z bickami. Nie ruszyly mi ani troche az do tej pory (moj staz 5 miesiecy). Tzn nie ruszyly w sensie obwodow, bo serie robie coraz wiekszymi ciezarami, i zawsze na mase po 10x. Bardzo prosilbym o jakas rade odpowiednia dla mojego stazu .
Czy mam zrobic trening Mawashiego, czy tez moze "21"? A moze cos innego?
Dodam jeszcze ze przed rozpoczeciem przygody z silownia machalem hantlami 5kg i 3kg, i moze to dlatego teraz nie mam przyrostow w bicepsie?
Prosze pomozcie mi!
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porusz swoje plecy !!!

Następny temat

Mięśnie brzucha...

WHEY premium