SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoje bicepsy !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 415998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
witam chciałem się dołączyć do tematu otóż mam taki problem, że nie moge poruszyć w żaden sposób mięśni dwugłowych już od bardzo długiego czasu próbowałem niemal wszelkich sposobów żeby jakoś zaskoczyć swoje ramiona ale nic z tego wszystko na nic już od roku nic praktycznie nie rośnie. Myślę jeszcze tylko czy sęk nie tkwi w mojej wadze bo od roku czasu praktycznie nic nie schudłem ale też nie przytyłem pomoże ktoś ?

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2013-04-06 20:19:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
więc wyglada na to, ze problem tkwi glębiej- natomiast biceps meczyłeś jeszcze więcej i możliwe że tym bardziej się "zbuntował"

musisz zastanowić się nad odżywianiem, regeneracją, treningiem[także jego zmiennością, nie tylko dostosowaniem jednorazowym]

lecz to wszystko nie wym temacie- jesli pokusisz się o założenie nowego to opisz problem dokładnie, zapoznaj się z regulaminem i dosć skrupulatnie wypełnij ankietę.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2013-04-06 20:18:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
sęk w tym że trening i regeneracja przebiega pomyślnie tylko chyba waga już nie ta obecnie mam 42,5 cm na treningu max 0,5 więcej przy wadze 74kg ;/ i wydaję mi się że mam zbyt mała wagę co o tym sądzisz chciałem dojechać do 44 ale teraz już wątpie w to czy to jest realne mój staż wyosni 6 lat ale z przerwami pomóż ktoś ;d?
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1384
Mam głupie pytanko, ale czy przy tym planie robimy progres ciężaru? Od 3 tygodniu katuję ten plan i nie zwiększam obiążenia. Przy modlitewniku na 3x 15pow biorę 23kg(w tym 8kg gryf), gdzie przy 11-12 robi cię gorąco. Sztangielka- 8kg(hantla 3kg), gdzie przy 10-11 pali bic Rozumiem, że sp******iłem sprawę nie zwiększając obciążenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak dałeś za wysokie to oczywiście, ze nie jest dobrze, jednakże stopniowe zwiększanie obciążeń- w jakiejkolwiek formie- to podstawowa zasada każdego treningu, tego również.
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
1) Uginanie przedramion z supinacja nadgarstkow: 12-10-8-6 (progresja ciezaru)
2) Uginanie przedramion ze sztanga 12-10-8 (rowniez progresja ciezaru)
3) Uginanie przedramion sposobem mlotkowym w oparciu, siedzac 3x10

I teraz pytanie, czy taka ilosc serii na miesnie bicepsow jest wystarczajaca? w sumie 10 serii, czasem po ostatniej robie jedna serie dodatkowa tzw "21" , zaraz po wykonaniu ostatniej...
oraz czy zestawienie tych cwiczen jest ok?


Zmieniony przez - majkel68 w dniu 2015-07-03 22:41:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porusz swoje plecy !!!

Następny temat

Mięśnie brzucha...

WHEY premium