SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoje bicepsy !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 415967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
https://www.sfd.pl/temat38441/

Jest tam troche moich mądrości o ticepsach tez cos znajdziesz.

Cieszę się, że się cieszysz

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8829
mi po 1wszym treningu 1cm wlazł

"W poszukiwaniu rozwiązania problemu, najbardziej pomocna jest znajomość odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No i brawo

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
ja po 1 treningu miałem takie zakwasy jakich jeszczee nigdy nie miałem na bańkach po 2 treningu też były ale słabsze ;)

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 653
6 miechów ćwicze i ani razu nie miałem zakwasów na bicepsie :(, a rosnąć to rosło tylko na początku, robiłem po trzy ćwiczenia na biceps z dobitkami hardcorowymi i nic, i w końcu zrobiłem według tego przepisu ( tylko dwa ćwiczenia) i mam zakwasy że aż miło :). Dalbym sog'a gdybym mógł pozdro :)

Ćwicz ćwicz, będziesz wielki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70
NIE MA REGUŁY JAKIE CWICZENIA STOSOWAC NA BICEPS.NA JEDNEGO DANE CWICZENIE BEDZIE DZIALAC POMPUJACO A NA DRUGIEGO NIE.SAMEMU TRZEBA DOJSC DO TEGO JAKIE CWICZENIA STOSOWAC ZEBY BICEPS ROSL.JA UWAZAM ZE SUPERSERIE SA NAJLEPSZE.BRALEM TYLKO KREATYNE CWICZE 5 LAT I W BICHU MAM 46CM ALE W SUMIE TO I TAK LIPA:)

anakonda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Bardzo konkretna pomoc - nieoceniona ...

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
szkoda, że nie masz w glowie tyle co w bichu

to taka mała dygresja ; )

Mawashi, właśnie osatatni tydzień biorę kreatynke, i w srode wypada mi planowo ostatni trening bicka z tego co rozpisałeś i powinienem teraz przejść na kolejny zestaw ćwiczeń. I właśnie mam pytanie bo teraz jeszcze 2 tygodnie chce dociągnąć już bes supli na tym treningu masowym co teraz jechałem i potem regeneracja. Czy bicka też mogę jeszcze 2 tyg robić tmi ćwiczeniami co do tej pory ?? Bo Ty pisziesz, żeby po 6 tyg zmienić a ja bym musiał do 8 pociągnać :) czekam na odpowidz, trochę zamieszałem ale mam nadzieje, że rozumiesz, pozdrawiam

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2142
przeciez takie dwa cwiczenia to nic nie dadza..nawet zakawsów nie bede miec..nigdy nie mam po bicepsie zakwasów ostatnio robiłem tak ...
łaczylem biceps z tricepsem
---uginanie ramienia ze sztanga stojąc..wyciskanie francuskie leżac...
--wyciskanie francuskie oburacz hantelka siedzac....i uginanie ramion na modlitewniku sztangą łamaną
---uginanie ramion na wyciagu.. i prostowanie ramion na wyciagu...
...do tego naprzemienne uginanie ramion hantelkiem siedzac
...wyciskanei francuskie...jednoracz siedzac
... uginanie ramion o podporze o kolanko

zrobiłem 5 superserii ..od 10 d 15 powtorzen
plus..po 4 serie na te 3 ostatnie cwiczenia

i nawet zawkasów nie mam:)

ale to jest dobre.jak cwiczylem to wdiac było jak mi bica wy***ało zaye......:)

co sadzisz o tym???

ToMaShQoo-->ZMC-->19;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2142
zapomnialem dodac przerwy podcas superserii oraz seriami wynosiły około minuty momentami mniej....troszke wieksze były..miedzy cwiczeniami gora 2 minuty po to zeby z deka odpoczac ,,,

ToMaShQoo-->ZMC-->19;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porusz swoje plecy !!!

Następny temat

Mięśnie brzucha...

WHEY premium