Drugie najbardziej prestiżowe zawody kulturystyczne Arnold Classic 2022 przeszły już do historii. Jak to zwykle w sporcie bywa, a zwłaszcza w kulturystyce, nie zawsze zawodnicy są zadowoleni z zajętego miejsca. William Bonac podzielił się swoimi przemyśleniami na temat drugiej pozycji, na której się znalazł za Brandonem Curry. 

"OJCZE!

Co na Boga mam zrobić więcej?

Mogę śmiało spojrzeć w lustro, wiedząc, że ja i mój trener @thedietdoc, partner treningowy @candrick29 i moja żona @sueyenne7 zrobili wszystko, co możliwe, abym zwyciężył. Niestety nie byłem wystarczająco dobry w oczach sędziów.

Będziemy robić wszytsko aż w końcu nie będzie można mi odmówić! Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali mnie od pierwszego dnia, którzy nigdy we mnie nie wątpili, nawet gdy miałem gorsze dni.

BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!” 

Czekając na ostateczne wyniki na backstage, Bonac powiedział, że jest w najlepszej formie w swojej karierze i był pewny, że pokona Brandona Curry. Kiedy ogłoszono wyniki, fani i eksperci mocno je skrytykowali. Także Lee Priest i King Kamali wyrazili swoją opinię na ten temat. Obaj panowie uważają, że William Bonac „był wyraźnym zwycięzcą” na Arnold Classic 2022. Kamali uważa, że skoro Bonac dostał nagrodę specjalną za najlepszą muskulaturę, to przecież bycie najbardziej umięśnionym mężczyzną na scenie powinno zapewnić zwycięstwo.

Arnold Classic 2022 były pierwszymi dużymi zawodami kulturystycznymi w tym roku. Ciekawie będzie zobaczyć, jak będą wyglądać imprezy sportów sylwetkowych w kolejnych miesiącach. Co sądzicie o wynikach? Czy faktycznie to Bonac powinien wygrać?

https://youtu.be/2cDgJhr9q3s

Komentarze (5)
lordknaga

to jest prawdziwa kulturystyka, dwoch 'najwiekszych' karlow w top2 :-D a bonac imo powinien to wygrac.

0
rarytas1

Dziwne że kulturystyka coraz bardziej idzie w stronę karaczanów.

0
F1.08

W kulturystyke zawsze glownie szli nizsi. Nie mozna w gore to chociarz w szerz rosnac

1
lordknaga

F1.08 wiekszosc 'zakompleksionych' ludzie na silce to wlasnie niscy :-) sam zaczalem chodzic z powodu swoich kompleksow(wygladu) a jestem dosyc wysoki, tylko mordy silownia nie poprawie xD

2
_GANGSTA_

Przy niższym wzroscie prosciej wygladac masywnie,to co wysoki musi zarzucic na Siebie miesa by wygladac dobrze chocby 50cm w ramieniu i 195 to jak dlugi badyl to niski 165 przy wymiarach 50 w ramieniu wyglada juz na bardzo duzego dlatego tyle jak to ujmujecie "karakanów"

3