Kulturysta Blessing Awodibu to irlandzka gwiazda mediów społecznościowych. Obecnie konkuruje w dywizji Open ligi IFBB Pro i ma blisko dwa miliony obserwujących na Instagramie. Boogieman kartę IFBB Pro zdobył w 2017 roku i jego celem jest teraz zdobycie tytułu Mr. Olympia. Ostatnie sukcesy 30-latka to trzecie miejsce na 2021 Indy Pro, następnie rok później zwycięstwo na Indy Pro  i  New York Pro. Dzięki tym zwycięstwom Awodibu zapewnił sobie zaproszenie do wzięcia udziału w Olympia Weekend 2022, zaplanowanej na 15-18 grudnia w Las Vegas.

Boogieman trenuje z niezwykłą determinacją, aby zaprezentować się podczas debiutu. 14 tygodni przed wielkim show trenuje plecy i bicepsy na siłowni Redcon-1. Skupia się mocno na górnej części pleców. Film z jego treningu został zamieszczony na kanale Awodibu na YouTube.

https://youtu.be/OTkfDnt7Sao

W filmie The Boogieman podzielił się szczegółami na temat swoich przygotowań i zdradził, że codziennie spożywa dużo kalorii i wykonuje około 20 minut cardio, które stopniowo będzie zwiększał do 60 minut.

„Dosyć szybko nabieram formy. Celem dla mnie jest zachowanie tej pełni, tej okrągłości. I to właśnie zrobiłem w ostatnim przygotowaniu – aby utrzymać sylwetkę i upewnić się, że nie stracimy grama masy mięśniowej…”

 

Blessing Awodibu jest przekonany, że sylwetka, którą zaprezentuje będzie stanowiła poważne zagrożenie dla jego przeciwników. Niestety nogi są bez wątpienia najsłabszą częścią jego sylwetki. Jednak 30-latek jest gotowy podrasować wszystkie mankamenty. Z pewnością teraz jeszcze nie wygra, ale może w przyszłości? Jak oceniacie jego szanse?

Komentarze (1)
F1.08

Do 1 miejsca jeszcze mu daleko ale lubie goscia

1