Wygląda na to, że Blessing Awodibu nie odpuszcza w drodze po zwycięstwo. Po niezbyt udanych występach na zawodach Indiana i New York Pro kulturysta postanowił dokonać zmian. Przyznał, że ma konkretny cel i nie zamierza odpuszczać. Postanowił zatrudnić nowego trenera, który pomoże mu być zwycięzcą. Z kim będzie współpracował? Z trenerem Abdullah Alotaibi, który znany jest z tego, że pomaga wielu najlepszym kulturystom na świecie osiągnąć wyższy poziom. Pracując w Oxygen Gym w Kuwejcie, Abdullah odegrał kluczową rolę w pomocy Brandonowi Curry'emu w zostaniu Mr. Olympia 2019, dlatego Awodibu zdecydował się na współpracę z nim. Na Instagramie trener Abdullah powitał w nowego podopiecznego.

WITAJ BRACIE W MOIM ZESPOLE. CHŁOPAKI BĄDŹCIE GOTOWI, ABY ZOBACZYĆ PRAWDZIWY NASTĘPNY POZIOM.

 

Dla wszystkich fanów sportowego świra to świetna wiadomość. Wiele osób myślało, że po ostatnich zawodach odpuści. Na szczęście on zrobił rachunek sumienia i przyznał się przed samym sobą, że musi dokonać jakiejś zmiany. Zrozumiał, że jeśli chce walczyć o pierwsze miejsce w profesjonalnej kulturystyce, będzie musiał współpracować z najlepszymi i dać z siebie wszystko. Na pewno będzie musiał popracować nad rozmiarem, zwłaszcza nad nogami. Na pewno nie zabraknie mu motywacji z takimi kolegami z ekipy jak Brandon Curry. Co sądzicie o współpracy Blessing Awodibu z nowym trenerem?

Komentarze (1)
lordknaga

chad nie raczyl odbierac od niego telefonu przed samymi zawodami to co sie dziwic... chociaz kolejna zmiana tez nie wrozy niczego dobrego.

1