Gwiazda mediów społecznościowych Blessing Awodibu niebawem pojawi się na scenie zawodów Indy Pro oraz New York Pro. Te pierwsze odbędą się już w najbliższy weekend. Odkąd zdobył swoją kartę pro minęły prawie cztery lata i do tej pory Blessing nie pojawił się na żadnych zawodach. Jednak w końcu nadszedł czas, kiedy zadebiutuje jako zawodowiec, a my będziemy mogli ocenić, jak się do tego debiutu przygotował. Już teraz uchylił rąbka tajemnicy i opublikował na Instagramie filmik, na którym możemy zobaczyć, jak pozuje.

Blessing nie ukrywa, że chce stać się najpopularniejszym kulturystą w branży. Chociaż niektórzy mogą postrzegać go dość negatywne z uwagi na jego specyficzne poczucie humoru i robienie z siebie wariata, to i tak cieszy się sporą popularnością. 

„Kiedy zostałem zawodowcem w 2017 roku, powiedziałem, że jednym z moich celów jest zmiana w kulturystyce. Czuję, że część rozrywkowa kulturystyki jest martwa… Potrzebujemy rozrywki i czuję, że kulturystyka zasługuje na świadomość… Czuję, że możemy rozwijać ten sport i bardziej skupić się na oglądaniu tego, co robimy, ale nie możemy tego robić będąc cicho i kochając wszystkich”.

Tak jak wspomnieliśmy na początku, w ten weekend Blessing przetrze szlaki na Indy Pro, a w kolejny zmierzy się z takimi zawodnikami, jak  Nick Walker, Justin Rodriguez i Hassan Mostafa podczas New York Pro. Patrząc na zdjęcia i filmik, które wrzucił na swój Instagram trzeba przyznać, że Awodibu wygląda na pewnego siebie i z pewnością poważnie podszedł do przygotowań. Jego gotowy, aby odnieść zwycięstwo. Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć go na scenie.

Komentarze (1)
lordknaga

wrzucil w koncu dzisiaj fotke nog przodem - kosmosu nie ma ale tragedii tez duzej nie bedzie :-) z walkerem imo nie wygra ale zobaczymy co to bedzie w weekend!

0