SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoje bicepsy !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 415716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1510
mawashi czekam w moim poscie "prosze o pomoc w spraiw trningu" na twoja pomoc. prosze cie o szybki odpis bo ja do poniedzialku musze miec ulozony trening.

trening czyni mistrza

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Daj linka bo nie widze.

Pozdrawiam,
Mawashi

Bulterier wymięka kondycyjnie przy pitbullu, a ja jestem jak pitbull i lecę z frajerami do końca bo nie wiem co to litość.

**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1510
szczerze mowiac to nie wiem jak to sie robi . aktualnie moj post znajduje sie na 3 stronie dzialu trening. na samym koncu prawie

trening czyni mistrza

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=80672&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

nie obiecuje ze dzisiaj napisze, sorka - brak czasu

Pozdrawiam,
Mawashi

Bulterier wymięka kondycyjnie przy pitbullu, a ja jestem jak pitbull i lecę z frajerami do końca bo nie wiem co to litość.

**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi a może napisał byś w chwilach wolnych co z regeneracją na ramiona (bicepsa i tricepsa )-bo ćwiczę je naraz .ćwiczę intensywnie już 3 miechy bo wcześniej miałem troche przerwy i ruszyłem jakieś 1,5 cm mam aktualnie 42 ale nigdy nie stosowałem regeneracji zastanawiam sie ile ona ma potrwać jakie ćwiczenia używać ile serii ,odpoczynku i jaki okres. Bardzo dziękuję za odpis oczywiście sogi będą.-pozdrawiam

"Życie jest zbyt krótkie żeby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Robilem ten trening
Ale musze go powtorzyc,bo nie do konca tak jak powinno byc go wykonalem.

Ale fakt Ryczec sie chcialo przy 6 serri i minutach odpoczynku


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Na 3,4 tygodnie rozdzielk ich trening. Triceps zrob po klatce 4 serie po 12-15 powtorzen na wyciagu i 1 min odpoczynku miedzy seriami, a na biceps po treningu plecow 4 serie po 12-15 powtorzen na modlitewniku, tez 1 minutka odpoczynku. Pozniej rusz z laczeniem tych partii, sprobuj metody 1 cwiczenie na bic, jedno na tric i tak zeby wyszly po 3 cwiczenia i 2,3 serie na kazdy miesien.

Pozdrawiam,
Mawashi

Bulterier wymięka kondycyjnie przy pitbullu, a ja jestem jak pitbull i lecę z frajerami do końca bo nie wiem co to litość.

**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1510
mawashi mam nowy temat na forum w dziale trening. tam jest moj caly trening zajrzyja tam. na 1 stronie aktualnie sie znajduje i napewno [po tytule rozpoznasz . pozdraiwm nara

trening czyni mistrza

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi dzięki za odpowiedz na temat regeneracji ale 1 ćwiczenie w 3 seriach po plecach czy klatce czy to nie zamało a co do serii łączonych to ile odpoczynku po bicepsie i tricepsie bo zbytnio nie zrozumiałem czy to mają być super serie.Dodam że aktualnie ćwiczę 12 serii na biceps w 3 ćwiczeniach po 1,5 min odpoczynku i robię 16 serii triceps w 4 ćwiczeniach po 2 min odpoczynku- zakwasy mam zawsze robię to co 5 dzień . co byś powiedział o tym treningu.oczywiście sog za regenerację.-pozdrawiam

"Życie jest zbyt krótkie żeby być małym"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Po 4 serie to za malo ? W koncu daj im odpoczac, ponadto bedzie to trening kiedy wczesniej pomagaly pracowac wiekszym miesniom.

Co do treningu przeplatanego to mialo by to wygladac tak :

uginanie ze sztanga stojac 3 serie (bic)
Wyciskanie waskim uchwytem 3 serie (tric)
Uginanie ze sztangielkami siedzac 3 serie (bic)
Wyprosty na wyciagu 3 serie (bic)
Ugiecia na modlitewniku 3 serie (bic)
Wyciskanie jednoracz siedzac 3 serie (tric)

Miedzy seriami 1 min odpoczynku, miedzy cwiczeniami zero, bo sa na partie przeciwstawne.


Pozdrawiam,
Mawashi

Bulterier wymięka kondycyjnie przy pitbullu, a ja jestem jak pitbull i lecę z frajerami do końca bo nie wiem co to litość.

**Moderator Działu Trening**
1

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porusz swoje plecy !!!

Następny temat

Mięśnie brzucha...

WHEY premium