SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoje bicepsy !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 415682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
p-i-o - odpczynek zrob taki aby był wystarczający do zregenerowania sie męśni- raczej dluższy niz za krotki.
zawsze mozesz kolejny plan przesunąc nieco w czasie.
reszta mysle, że jest wystarczająco opisana przez autora- na pierwszej stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety nic nie ma na temat sztangi jest mowa o sztangielkach.
dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no wlaśnie- robisz więc na sztangielkach, pracujesz nad techniką aby usunąć mankamenty- a nie od razu jeżeli pojawia sie problem to najprostsze rozwiązanie- rezygnacja...
realizuj ten plan wg. zalecen a korzyści same przyjdą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
Witam
moim zdaniem rób na sztandze a jako uzupełniajace na sztangielkach to bardziej pobudzi mięśnie do wrostu i oczywiście staraj sie utrzymac prawidołową technike jeżeli masz z nia problem to zaczynaj mniejszymi ciężarami i stopniowo dokładaj domyslam sie że chodzi tujaj o tzw "bujanie" przy bicepsie na hantlach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 940
Ja mam 8kg sztangielki, ale do sztangi jak na razie nie mam dostępu. Czy ćwiczenie ze sztangą mogę zamienić na jakieś z hantlem? I czy ćwiczyć codziennie? Obecnie mam 33cm, a zależy mi na fajnie ukształtowanym, większym i co najważniejsze silniejszym bicepsie, bo nad tricepsem już trochę pracuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
Żeby biceps pobudzić do wzrostu musisz go atakować z różnych ston także brak sztangi uniemożliwia ci wykonywanie niektórych ćw ale na tyh hantlach także możesz dużo zrobic np uginie w opadzi czy jednorącz na modlitewniku i rób je na jednej góra dwoch sesjach w tygoniu ale innych mięśni nie ćw z tą samą intensywnościa pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4012
Zaczynam to robić i pisze żeby sztangielkami stojąc 3x15 i sztangą na modlitewniku niemam modlitewnika ale mogę to robić na ławce skośnej więc tylko hantelka wchodzi w grę więc moge zrobić coś takiego:

uginanie ramion z sztangą stojąc 3x15
uginanie z hantlą na ławce skośnej 3x15
1x21

Można coś takiego i mam pytanie ćwiczę 3miesiące i biceps zabardzo niechciał iść inne partie dobrze a bicek jest moją miętą achilesową moge ten trening stosować przy takim stażu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
dodaj progres i wiecej cw najlepiej na osobej sesji i postaraj sie o sztange bo im wiecej bidzcow tym leprze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4012
A gdzie napisałem że niemam sztangi?I jaki progres ja się sugeruje tym tematem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3156
witam zrobiłem juz 12 tygodni te treningu teraz zostało mi ostatnie 6 tyg tylko na modlitewniku ale dostałem stagnacji czy mam przerwać treningi na 2 tygodnie czy sumiennie cwiczyc do koncza bez przerw dodam że przetrenowany nie jestem.

Zmieniony przez - maniekwaw w dniu 2008-03-26 15:07:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porusz swoje plecy !!!

Następny temat

Mięśnie brzucha...

WHEY premium