SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoje bicepsy !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 416117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
no wlasnie juz mam ciezko coraz ciezej idzie

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
jak mi poradzisz z icem jak mam robic SOOOOO

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
a dobrze tez robie bica jezeli w domu codziennie po 3 serie 15 powtorzen 1 min odstepu chodzi mi o to czy dobrze ze robie jeszce dodatkowo w domu

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Maku17 -jeszcze jedna wypowiedź w tym temacie a dostaniesz bana- najlepsza porade jaką mogleś uzyskać już uzyskałeś- jeżeli nie nauczysz sie podstaw daremne nasze trudy.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-09-30 18:49:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
to powiem ci jak robie teraz juz mam nowy plan bica robie na modlitewniku 4 serie po 12 powtorzen ciezar taki ktory moge 12 powtorzen zrobic czas odpoczynku 1 min i jeszcze w potporze 4 serie tez po 12 powtorzen i w chacie codziennie tez robie 3 serie na kolanie odpoczynek 1 min

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1043
Hymm, ja mam problemy z bickiem, bo nie mam duzego, a w lapie zaledwie 34 cm Jestem na 4 tygodniu mono i zostaly mi jeszcze 3-4 tyg i nie zaczynac tego wszystkiego prawda? Bica cwicze przewaznie po klacie, a jak cos to dzien pozniej superserje z trickiem... Niech ktos mi pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7894
mam pytanie ile razy w tygodniu jest najlepiej cwiczyc bica? no bo raz to troszku za malo mi sie zdaje ale niewiem

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to zwieksz do dwóch razy zmniejszając jednocześnie ogolna ilość serii w stosunku do treningu raz w tygodniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porusz swoje plecy !!!

Następny temat

Mięśnie brzucha...

WHEY premium