SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoje bicepsy !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 416223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myslę, że wiele zalezy od intensywności z jaką go trenujesz, mozna częsciej niz raz w tygodniu lecz wtedy intensywnośc musi by c odpowiednio mniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11831
prosze o odpowiedz, zalezy mi na czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
NewHejter -a w czym masz niejasnośc wykonujesz najpierw jedna częśc treningu, potem drugą, potem trzecią itd.- czestotliwość zależy od ciecie- jednakże raz na tydzień powinno wystarczyć, ew. w jednym tygodniu dwa treningi na bic. a w drugim jeden.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11831
przeczytalem wszystkie posty, ale nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi:
zrobilem 6 tyg wytrzymalosciowy, koncze siłowy, chce zrobic tydzien przerwy na regeneracje i zrobic 6 tygodniowy cykl na kretce, i teraz pytanie jak ma robic ten trzeci cykl, czyli masowy ? przez 3 tyg jedno cwiczenie? a co potem ? prosze o odpowiedz. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
robisz więc ta część planu-

Po 6 tyg zmieniasz na zakres ruchu 6-8 i odpoczynki 1,5 min. Zobaczysz jak wiele daje 30 sek odpoczynku więcej
I tu ćwiczenia :
Sztanga
prosta 4 x 6-8
Sztangielki chwytem młotkowym 3 x 6-8 ( przy tym ćwiczeniu oprzyj się plecami o coś stabilnego i wykonaj założoną ilość powtórzeń. )
Naprawdę nie potrzeba wielu wykombinowanych ćwiczeń by rósł biceps, ale potrzebna jest pewna metodyka kiedy wpadamy w stagnację.


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-07-11 22:08:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2590
mam taki problem moje bicepsy rozwinely sie kieys bardzo na boki zwiekszylem rozstaw rąk przy Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem i byla widoczna poprawa jezeli chodzi o proporcje taraz chcialbym jeszcze bardziej podciągnąc biceps w gore niz na boki jakie cwiczenia proponujecie

Mimo tego, że nie jestem lepszy niż bestia to czyż nie mam prawa żyć?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
moje bicepsy rozwinely sie kieys bardzo na boki -jak mogły ci sie rozwinąc na boki?- czasami trudno jest rozwinąc bicepsy, czy ogólnie ramiona 'ku górze" a ręce raczej mają tendencje do pogrubiania sie/robi się taka "rurka"- z tym jednak ciężko sobie poradzic bo to zależne jest od budowy/predyspozycji genetycznych/.
jednakże napewno troche można to zniwelowac poprzz niektóre ćw.- uginania młotkowe, modlitewnik, uginania ze sztangielka opartą o kolano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2590
tak o ramiona wlasnie, tak sadzilem ze to moja zryta genetyka bo mimo to iz poprawnie wykonuje cwiczenia to mam slabiej rozwinieta glowe krótka moze przez to tez mam takie wrażenie iz moj biceps jest jak by to powiedziec niski

Mimo tego, że nie jestem lepszy niż bestia to czyż nie mam prawa żyć?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, tu sie pewnie wiele nie da zrobić.
uginanie ramion stojąc
i modlitewnik
to w tym, jak i w wielu innych przypadkach najlepszy -albo jeden z - zestawów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11831
apokalipsa, nie zrozumiales mnie :) to co mi napisales to jest cykl na sile, ktory wlasnie koncze :) a po nim 3 tyg lekkiego treningu regneracyjnego, a potem co znowu? i bede bral kreatyne, to nie wiem czy to nie bedzie zamalo ? jedno cwiczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porusz swoje plecy !!!

Następny temat

Mięśnie brzucha...

WHEY premium