Lindsay Butler pewnego dnia weszła na wagę, która wskazała 90 kg! To zmotywowało ją do utraty zbędnych kilogramów, przekształcając się w zawodniczkę bikini fitness poprzez ciężką pracę i poświęcenie. 27-letnia Butler z Nashville w stanie Tennessee zaczęła zmieniać styl życia. W szkole średniej Butler uprawiała różne sporty, ale po ukończeniu szkoły nie podejmowała żadnej aktywności fizycznej i niestety przez to przybrała na wadze. Zaczęła odczuwać smutek i zmęczenie i nie była już taką samą, pełną energii osobą, jaką była.

Aby odzyskać kontrolę nad swoim zdrowiem i szczęściem, zaczęła obserwować konta różnych fitness inspiracji na Instagramie, zaczęła chodzić na siłownię i podjęła współpracę z trenerem personalnym. Przez pierwsze dwa lata, dieta Butler raczej się nie zmieniła, nadal jadła to co chciała, a ona traciła na wadze. Jednak odkąd dowiedziała się o konkursach sylwetkowych, postanowiła poważnie podejść do tematu. Nowa dieta Butler składała się głównie z chudego mięsa, jajek, warzyw i węglowodanów dobrej jakości do każdego posiłku. Pomimo fizycznych zmian i celów, które osiągnęła, Butler przyznała, że odchudzanie nie należy do łatwych. Przyzwyczajasz się do przygotowywania i spożywania tych samych rzeczy. Trenuje od pięciu do sześciu dni w tygodniu przez około godzinę każdego ranka. Dzięki konsekwentnemu trzymaniu się planu, Lindsay straciła ponad 36 kg!

Swoją metamorfozę skomentowała tak: "Kocham swoje nogi i kocham to ciało, które zbudowałam!" Jeśli chodzi o jej rady dla innych osób, które chcą poddać się fizycznej i psychicznej transformacji, Butler powiedziała: "Wyjdź poza strefę komfortu psychicznego i nakieruj energię na coś, co według ciebie może być pasjonujące. Ja znalazłam swój cel w życiu i chcę pomóc innym również go znaleźć. Gdybym mogła zainspirować choć by jedną osobę, byłabym bardzo szczęśliwa."

A Was zainspirowała Linsday?

Komentarze (1)
domosos

bardzo fajna przemiana.

0