Hunter Labrada w zeszłym roku zajął pierwsze miejsce w zawodach Tampa Pro 2023 zapewniając sobie start na scenie Mr. Olympia 2023. Na Florydzie zaprezentował najlepszą jak dotąd formę i zajął dość dobre szóste miejsce. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Labrada dzieli się planami treningowymi, dietetycznymi i sprawdzonymi wskazówkami dotyczącymi ćwiczeń. Sezon kulturystyczny jest w pełni, a kulturysta jeszcze do niedawna wciąż nie ujawnił swoich planów dotyczących startów. W odpowiedzi na wiele pytań w niedawnym filmie na YouTube młody Labrada w końcu wyjawił, że zamierza wziąć udział w zawodach ProMuscle Italy Pro 2024 8 września, mając nadzieję na zdobycie kwalifikacji na scenę Mr. Olympia 2024. 

„Zdecydowanie nadszedł czas, aby powiedzieć wam wszystkim, co robię w tym roku. W tym roku zamierzam 8 września wystartować we Włoszech, w zawodach Italy Pro. Powiem ci dlaczego. Chciałem zrobić coś później w sezonie. To było pierwsze zastrzeżenie. Wygrałem już dwa razy w Tampie. Nie chciałem znowu tam startować. Nigdy nie rywalizowałem za granicą. To coś, co naprawdę mnie ekscytuje i co dodaje mi energii. To główny powód, dla którego chcę tam pojechać i rywalizować”.

Labrada rozpoczyna właśnie przygotowania do zawodów we wrześniu, a jeśli wygra będzie miał cztery tygodnie, by doszlifować formę na Mr. Olympia. Liczy na to, że tak późny start w tym sezonie, przyniesie mu korzyści na przyszły rok. Odnosząc się do rywalizacji z Andrew Jackedem, Hunter Labrada dał jasno do zrozumienia, że ​​go nie unika i ma nadzieję zobaczyć go na scenie Mr. Olympia. 

„Wiem, że niektórzy ludzie prawdopodobnie powiedzą, że próbuję uniknąć Andrew, ale mam nadzieję, że wygra w Teksasie i zobaczymy się na Olympii. On wie, że trenuję, aby go pokonać, i wiem, że on trenuje, aby pokonać mnie”.

Na razie Labrada koncentruje się na wygraniu ProMuscle Italy Pro 2024. Na kilka tygodni przed występem fani z niecierpliwością czekają na ulepszenia, jakie Labrada niewątpliwie wprowadzi przed ponownym wyjściem na scenę. Jeśli uda mu się zapewnić sobie zwycięstwo we Włoszech, zmierzy się z najlepszymi zawodnikami Men's Open w październiku w Las Vegas podczas 60. rocznicy Mr. Olympia.

https://youtu.be/XVrgSIxZm9o

Komentarze (1)
tomixp

Patrząc po zeszłorocznym lineupie w Open to wygląda to jakby liczył na klepanie ogórków na zawodach trzeciej kategorii.

0