Hunter Labrada w ubiegłym roku podczas Olympii zajął ósme miejsce w Men's Open. Teraz mówi, że przygotował się o wiele lepiej i zdobędzie wyższą lokatę. Największe i najbardziej prestiżowe zawody kulturystyczne Mr. Olympia 2021 odbędą się w dniach 7-10 października w Orlando na Florydzie. Labrada zdobył kwalifikacje na imprezę wygrywając Chicago Pro. Na Instagramie opublikował post, w którym prezentuje aktualną formę, gdzie wygląda dość masywnie. 

“Duże zmiany w tym tygodniu! Naprawdę jestem zadowolony z tego, jakie zrobiłem postępy i jak trzymam wagę! Waga na czczo w ostatnich tygodniach: 118 kg”.

Lee Labrada, ojciec Huntera, wielokrotnie zajmował wysokie miejsce w zawodach Mr. Olympia (4x był w TOP 3). Teraz jego syn chce pójść w jego ślady i narobić hałasu na największej scenie kulturystycznej. Dokonał wielu zmian w sposobie odżywiania i treningu, by być jeszcze lepszym. Nie zdradza dokładnie, na czym polegają te zmiany, ale najważniejsze, żeby przyniosły zamierzony efekt. Na pewno chce utrzymać intensywność treningową na wysokim poziomie. Wykonuje cardio 25 minut na czczo rano, 20 minut na wieczór, a poziom HR wynosi 130-150 przez cały czas.

Hunter Labrada jest posiadaczem karty pro od 2018 roku, a w swoim profesjonalnym debiucie na Tampa Pro 2020 odniósł zwycięstwo. W drodze do Olympii Labrada wie, że będzie musiał zmierzyć się z najlepszymi na świecie. Big Ramy i Brandon Curry są w doskonałej formie i raczej ciężko będzie z nimi wygrać. Niemniej jednak trzymamy za niego kciuki.

Komentarze (6)
rarytas1

Rewelacji nie widać, ale fotki przekłamują w jedną bądź drugą stronę. Jak stanie obok kolegów po fachu dowiemy się czy coś z niego będzie

1
wincol

"Lee Labrada, ojciec Huntera, czterokrotnie w swojej karierze zajmował pierwsze miejsce w Olympii."
??

1
Bull

Oczywiście, że nie. Fitplota klapsa dostała.

0
natasza__

Miało być cztery razy był w top 3 :)

0
lodzianin1

Za dużo nie ugra z ta sylwetka

4
rarytas1

Na zawodach w Polsce by powalczył w Stanach trochę przesadzają z poziomem :)

0