SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na podstawie "Porusz swoje..." pare pytan

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8233
Po miesiacu przerwy od przyszlego tyg wracam na silownie (juz nie moge sie doczekac) wiec nadszedl czas na rozplanowanie najblizszych tygodni, a raczej miesiecy.
Chce cwiczyc zgodnie z artykułami Mawashiego "Porusz swoje..." i mam pare pytan glownie do autora, ale nie tylko ;)

1) Jaki bedzie najlepszy rozklad treningow na 3 dni w tyg?
moze tak: nogi+barki , klata+bic , plecy + tric
czy jakos inaczej?
2)W "Porusz swoje bicepsy" w 1 i 2 cyklu sa po 2 cwiczenia - czy moge dodac po jednym i dlaczego w 3 cyklu jest 1 tylko cwiczenie?
3)Moze ktos wrzucic jakis planik na nogi tez tak skonstruowany czyli: wytrzymalosc 4 tyg, sila 8tyg, masa 8tyg? zakladajac ze oprocz silowni 2xtyg trenuje rugby czyli mam duzo biegania wiec moze nie za ostry??
4)Lepiej bedzie zarzucic kreatyne do cyklu silowego czy masowego?

PS
Oczywiscie diete bede przestrzegal, bedzie to raczej cos zbilansowanego pomiedzy Low Carb a typowa masowka, poniewaz na tej pierwszej czasem po prostu nie chce mi sie cwiczyc za bardzo a na drugiej lapie brzuuuch ;)

Z gory dziekuje i Pozdrawiam

Zmieniony przez - jasiu 85 w dniu 2005-08-15 17:44:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 546
Trening proponuje taki:
klata + tric
plecy + bic
barki + nogi

a co do kreatyny to mozesz brac zarowno na mase jak i na sile. Do kreatyny mozna tez dorzucic dextroze, ktora w polaczeniu z nia spowoduje szybsza jej przyswajalnosc.

Każdy człowiek, który pragnie osiągnać w życiu sukces,
powinien trzymać się ludzi, którzy już go osiągnęli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1386
jak wyżej, z tym, że mam taką małą uwagę. Jeżeli bierzesz kreatynę i jakiś dodatek, np. dextro juice, to on powoduje, że kreatyna nie ulega przemianie do nieaktywnej formy kreatyny, czyli kreatyniny. A to z kolei powoduje większą przyswajalność kreatyny, a nie szybsze wchłanianie. Ale to taki szczegół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 546
D_LUNDI czytaj uwaznie bo napisalem szybsza przyswajalnosc :D

Każdy człowiek, który pragnie osiągnać w życiu sukces,
powinien trzymać się ludzi, którzy już go osiągnęli.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziewczyna i brzuch

Następny temat

Jak poprawić kondycję

WHEY premium