SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkująca 40-ka. Podsumowanie str. 48/ rok str. 70

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
dla mnie mąka to mąka, tak jak makaron - może być ale są zdecydowanie lepsze źródła ww
kombinuj i szukaj smaków dla siebie
ja na okrągło mogłabym jeść płatki owsiane i brązowy ryż - niemal w każdej wersji ale to nie oznacza, że każdy tak ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
heh.. ja płatków nie lubię, a po za tym nie jem nabiału, a płatki z nabiałem się
Będę kombinować,w weekend upiekę swój chleb i filet z indyka na ten chlebek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Niniczka, płatki można na indyjski sposób, na wodzie z kardamonem, cynamonem, kurkumą, imbirem, sokiem z cytryny, solą i ciut słodkiego do przełamania (dla mnie bez słodkiego za to z chili) mniaaaaam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Nininiczka ja za platkami tez ni przepadalam. Z reszta w postaci owsianki nie przejdzie nawet teraz pomimo ze sie z nimi polubilam. Robie w postaci plackow z cammember i brokulem z jajem i na patelnie dla mnie bomba. Przepis w naszych lejdisowskich jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Attika ja też na słodko nie bardzo, spróbuję coś takiego upichcić
Roksanko, a gdzie ten przepis? W garach czy ledy w kuchni?
Dziewczyny a jakie wy płatki kupujecie? Które są najlepsze? Ja placki uwielbiam na sniadanie
A mąka ziemniaczana? spoko? Ja bym taką pakorę robiła, tylko na mące ziemniaczanej

Zmieniony przez - Niniczka w dniu 2013-07-23 14:39:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Lady w kuchni. I koniecznie zjedz z pomidorem jak na zdjeciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
roksanna1
Lady w kuchni. I koniecznie zjedz z pomidorem jak na zdjeciu.

Dzięki Ci dobra kobieto
Ja teraz widzę ile błędów popełniałam, staram się wszystko naprawiać, umysł mam otwarty i dużo chęci, nie upieram się na swoim, szkoda mi moich koleżanek, do tej pory to co ja jadłam i jak był dla nich kosmos, a teraz to już w ogóle
Aha... strączkowych unikam, bo mam straszne wzdęcia po nich, aż mi jelita bolą, ja nie umiem jak mój chłop purtać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Dzisiejsza "miska" dużo kalorii ale mało węgli i tak w kółko... kiedy ja się nauczę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Tak sobie mysle ze Tobie te tluszcze nabijaja te kalorie bo wiesz ze kazdy gram ma 9 kalorii a bialko i ww po 4. Jak wcisniesz gdzies troche chudszego miesa to bedzie Ci latwiej. A z mies chudszych to piersi, schab albo rybki tez sa chudsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Roksana, no właśnie! Ale ja tak tylko jednorazowo kupiłam łopatkę, a piersi z kurczaka dziewczyny odradzają jeść
Byłam dziś na zakupach w Almie, kupiłam mąkę gryczaną i płatki gryczane, mąka jest tam bardzo droga
Muszę poszukać gdzie indziej.
W ogóle dziś mam zły dzień, jestem na skraju załamania mój TŻ powiedział, że wyglądam jak kulturystka, ciekawe czy wie jak wyglądają kulturystki, że niby mam plecy rozbudowane, a to nie mięśnie to tłuszcz przecież i złapałam doła strasznego, bo w sumie ćwiczę już 9 tygodni, 10 zaczęłam a tu nic żadnych efektów, wręcz odwrotnie cm mi przybywają
Jutro pomiary, oby cm mi coś pokazał dobrego, choć trochę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]DT 86paulina

Następny temat

dieta- pomocy

WHEY premium