SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkująca 40-ka. Podsumowanie str. 48/ rok str. 70

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
schowaj ja czym predzej, zeby nie kusila :D

Dużo zdrowia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Niniczka
... paczka z Rosji pełna słodyczy

o losie... jakie??? podobne do ukraińskich? bo te uraińskie to chyba jedyne cukierki ever które nawet ja - abnegat słodyczowy jem w ilościach większym niż sztuk jeden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Markotko, zaniosę wszystko na siłownie dzisiaj
Niech się zajadają
Kokosik, są naprawdę dobre, niektóre lepsze od ukraińskich
Połowę już zostawiłam w pracy, bo w domu nie ma komu jeść, moje dziecko też nie specjalnie przepada za słodyczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
o losie... lepsze od ukraińskich.. ale jak to i pójdą na znistę do jakichś obcych
żartuję ale obdarowanym na siłce tak czy siak lekko zazdroszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
nigdy nie jadlam, wiec na szczescie nie wiem co tracisz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 57 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7740
Niniczka jestem Twoją fanką z ukrycia Cię podglądam ,stałaś się dla mnie inspiracją że można pomimo 40 stki wyglądać i to jak wyglądać....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 87
no ładnie ładnie Niniczko )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 87
Niniczko poradź jak tu się poruszać , ani miski nie umiem ułozyc ani nawet ankiety wkleic jak głupolka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Dziewczyny, są tak dobre, że grzech nie jeść! Więc wolałam rozdać
Barka66, to ja bardzo dziękuję! Bardzo mi miło

Toyka, miskę układasz na Potreningu.pl, do tego klikasz w swój avatar i wybierasz w dziennikach - dziennik żywieniowy, z tym że, musisz uzupełnić przed tym swój profil.

Zmieniony przez - Niniczka w dniu 2015-03-11 09:57:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 87
fenkju
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]DT 86paulina

Następny temat

dieta- pomocy

WHEY premium