SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkująca 40-ka. Podsumowanie str. 48/ rok str. 70

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Piękne spadki :) Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Piękne spadki, gratulacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7597
Niniczka, a Ty się wciąż redukujesz? Chyba już nie masz z czego ;p Chudzielec :) GRATKI!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Przeczytałam od deski do deski i mogę tylko pozazdrościć spadków :)

p.s. okazało się, że mamy wspolnych znajomych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
markoto
Przeczytałam od deski do deski i mogę tylko pozazdrościć spadków :)

p.s. okazało się, że mamy wspolnych znajomych :D

OOO!!! A któż to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
poszlo na priv :) tez zaczynalam od treningu w domu ale otworzyli w okolicy silownie to skorzystalam z tego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Niniczko a gdzieś ty zaginęła?? Kiedy fotki?? Bo słyszałam, że świetnie wygladasz i masz pieknie umięśnione ciało, pochwal sie :)

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-07-23 11:44:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
markoto
Niniczko a gdzieś ty zaginęła?? Kiedy fotki?? Bo słyszałam, że świetnie wygladasz i masz pieknie umięśnione ciało, pochwal sie :)

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-07-23 11:44:54

Cześć Markotko!
Nie zaginęłam, zaglądam tu
Tylko mam strasznie dużo pracy, wykupiłam karnet na siłownie i zaczełam chodzić, podoba mi się!
Fotki beda, ale jeszcze nie jestem gotowa, a nasza koleżanka troszkę przesadza, aż tak swiętnie nie wyglądam, ale źle nie jest!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
No to czekam dalej w takim razie, szkoda, ze nie jestes blizej to bysmy sie umowily na wspolny trening :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
markoto
No to czekam dalej w takim razie, szkoda, ze nie jestes blizej to bysmy sie umowily na wspolny trening :)

Marta, ależ ja mogę podjechać! Bardzo chętnie!
Zaczęłam czytać twój dziennik, widzę ze miałaś pod górkę podobnie jak ja

Dzisiejsze pomiary pierwszy dzień @:



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]DT 86paulina

Następny temat

dieta- pomocy

WHEY premium